Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Jazda Na Deskorolce

Nocna Jazda na Deskorolce

Nocna Jazda na Deskorolce

Jeśli lubicie jeździć na deskorolce i czujecie, że w waszych żyłach płynie krew prawdziwego skejtera to koniecznie zagrajcie w tą grę! Wcielicie się w pewnego gościa który postanowił pojeździć trochę w samym środku nocy. Jest ciemno i bardzo łatwo nie zauważyć przeszkody. Jazda w świetle dziennym jest o niebo łatwiejsza, jednak z pewnością poradzicie sobie z każdym poziomem i dojedziecie na desce do mety!
Jazda na Deskorolce

Jazda na Deskorolce

Ben 10 postanowił spróbować jazdy na deskorolce, czy sprawdzi się w roli skejtera? Pomóż mu przeskakiwać nad rozmieszczonymi na drodze przeszkodami! Musisz wyczuć odpowiedni moment na wykonanie ruchu, w przeciwnym razie z pewnością się przewrócisz. Powodzenia!
Jazda na Deskorolce po Dachach Domów

Jazda na Deskorolce po Dachach Domów

Czy wyobrażacie sobie przejażdżkę na deskorolce po dachach budynków i przeskakiwanie z jednego dachu na drugi przy jednoczesnym wykonywaniem trików? Z pewnością to bardzo niebezpieczne i tylko doświadczony skejter by temu podołał. Poprowadź pewnego szalonego gościa który postanowił spróbować swoich sił i pomóż mu nie spaść w dół!
Jazda na Deskorolce z Bartem

Jazda na Deskorolce z Bartem

Druga część fajnej gierki o przygodach znanego łobuza ze świata Simpsonów - Barta. Bart ma zamiar potrenować jazdy na deskorolce. Pomóż mu przejechać przez pełne przeszkód miasto. Możesz skakać po drutach wysokiego napięcia oraz po szlabanach kolejowych. Głównym celem będzie natomiast zebranie wszystkich porozrzucanych po mieście cukierków, lodów i innych słodyczy.
Jazda na Deskorolce

Jazda na Deskorolce

Bart spóźnił się na autobus do szkoły, jeśli chce zdążyć na lekcje musi tam dotrzeć w inny sposób. Dobrym pomysłem będzie deskorolka. Sprawdź się w roli skejta i spróbuj dojechać na czas pokonując wszystkie niebezpieczeństwa czekające na drodze!
Jazda w Skateparku

Jazda w Skateparku

Jeśli lubicie kreskówki looney tunes to pomóżcie diabłowi tasmańskiemu pojeździć na deskorolce w skateparku. Spróbujecie swoich sił w jeździe na rampie. Ta zabawa będzie wymagała sporych umiejętności i zręczności. Czy uda ci się pokonać wszystkich zawodników i zdobyć pierwsze miejsce? Zdobywaj punkty, wykonuj triki i baw się dobrze!
Ranger na Deskorolce

Ranger na Deskorolce

Pomóż jednemu z Power Rangers osiągnąć perfekcję w jeździe na deskorolce! Wskakujcie na deskę i jadąc przed siebie pokonujcie kolejne przeszkody które napotkacie na swojej drodze. Gra wymaga sporych umiejętności ponieważ nietrudno o wywrotkę. Spróbujcie balansować bohaterem za pomocą kursorów a na pewno poradzicie sobie z przeszkodami.
Mario na Deskorolce

Mario na Deskorolce

Nasz bohater Mario od czasu do czasu bardzo lubi pojeździć na deskorolce. Ma zamiar wziąć udział w zawodach skejterskich jednak najpierw czekają go ciężkie treningi! Na razie spróbuj pokonać tor przeszkód składający się z ośmiu poziomów. Jedź przed siebie przez jego krainę i staraj się nie przewrócić!
Scooby Doo na Deskorolce

Scooby Doo na Deskorolce

Nasz zwariowany Scooby Doo uwielbia jeździć na deskorolce, a korzystając z tego, że cała ekipa wybrała na wakacje i zatrzymała w pobliżu skate parku postanowił skorzystać z okazji i trochę pojeździć. Pomóżcie mu w skakaniu na rampie i bijcie kolejne rekordy wysokości! Pomóżcie także Skubiemu w wykonywaniu ciekawych, deskorolkowych trików!
Deskorolkowa Jazda

Deskorolkowa Jazda

Diego spieszy się do szkoły i jest już trochę spóźniony. Postanowił pojechać na deskorolce mając nadzieję że w ten sposób uda mu się dotrzeć na zajęcia przed dzwonkiem. Pomóż mu w pokonywaniu przeszkód i skakaniu nad różnymi obiektami leżącymi na chodniku. Jeśli się postarasz Diego z pewnością dojedzie do szkoły w jednym kawałku i bez siniaków.
Miś na Deskorolce

Miś na Deskorolce

Spróbuj dotrzeć do końca etapu tej gierki zręcznościowej wraz z pewnym misiem, który zapragnął pojeździć na deskorolce. Niestety wybrał on sobie dość trudną trasę, pełną dziur i innych przeszkód. Na szczęście umiej on wykonywać różne triki dzięki czemu raczej nie będzie miał większych problemów z dojechaniem do celu. Pomóż mu ukończyć każdy z poziomów i zdobyć punkty!
Stuart Malutki na Deskorolce

Stuart Malutki na Deskorolce

Pamiętacie jeszcze zabawną myszkę z filmu pod tytułem Stuart Malutki? Wskoczcie wraz z nim na deskorolkę i ruszajcie do skateparku aby pokazać na co was stać. Jazda na desce wymaga dużych umiejętności i samozaparcia. Bardzo łatwo się przewrócić a wykonywanie poszczególnych trików wymaga sporej koncentracji i refleksu. Czy pomożecie myszce pokonać wszystkie przeszkody i zdobyć jak najwięcej punktów?

Popularne gry jazda na deskorolce

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!