Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Jej Wysokość Zosia

Zosia w Powozie

Zosia w Powozie

Wyobraźcie sobie, jak wygląda powożenie karety zaprzęgniętej w konie. Za chwilę będziecie mieli możliwość sprawdzić to w praktyce. Zasiądźcie do powozu wraz z księżniczką znaną z bajki Jej Wysokość Zosia i poprowadźcie powóz zaprzęgnięty w pięknego, białego rumaka przez leśny szlak. Rozpędźcie go za pomocą strzałek i pokonujcie liczne wzniesienia i dolinki. Na każdym poziomie musicie pokonać pewną odległość i dojechać do celu.
Spacer z Zosią

Spacer z Zosią

Zosia to urocza dziewczynka mieszkająca na królewskim dworze. Jest córką która więc nosi również miano księżniczki. Na razie nie jest jeszcze wprawiona we wszystkie obowiązki i zasady panujące na dworze. Codziennie uczy się czegoś nowego i poznaje panujące tu obyczaje. Zosia posiada jednak niezwykłą umiejętność zjednywania sobie ludzi. Dworzanie uwielbiają młodą księżniczkę, która zawsze potrafi poprawić im humor i pomóc w razie potrzeby. Dołączcie do niej podczas spaceru w piękny, słoneczny i bezchmurny dzień i sprawdźcie swoją spostrzegawczość! Jeśli uważnie wpatrzycie się w zamkowe otoczenie na pewno znajdziecie ukryte w nim przedmioty!
Prehistoryczny Rekin

Prehistoryczny Rekin

Cofnijmy się w czasie i wcielmy się w postać prehistorycznego, wodnego rekina. Prowadźcie tą żarłoczną rybę i doszczętnie zniszczcie miasto jaskiniowców. Podobnie jak w grze o żarłocznej piranii będziecie mogli wyskakiwać z wody na dużą wysokość a podczas każdego skoku pożerać wszystko co znajdzie się w waszej paszczy. Do dzieła!
Snowboardowy Pokaz

Snowboardowy Pokaz

Nadszedł czas na kolejną część gry o Skubim! Jest to kolejna wariacja gry Big Air w której wybieramy jedną z postaci znanych z kreskówki - Skubiego lub Shaggyego i próbujemy wzbić się na jak największą wysokość skacząc na rampie na desce snowboardowej! Mamy trzy podejścia, na każdym z nich rozpędzamy bohatera i ślizgamy się po rampie nabierając prędkości. Powodzenia!
Podróżniczka w Czasie

Podróżniczka w Czasie

Zosia przeprowadziła się wraz z rodzicami do starego domu. To stara posiadłość w której murach kryje się wiele sekretów. Dziewczynka nie czekała długo, zaraz po przyjeździe rozpoczęła eksplorację starych komnat. W końcu dotarła również do piwnicy i ku swojemu zdumieniu odkryła w niej tajemniczy zegar. Gdy nakręciła mechanizm świat wokół niej zawirował. Po chwili znajdowała się w zupełnie innym miejscu, w innym czasie i przestrzeni. Będzie miała okazję zobaczyć dinozaury oraz ludzi epoki prehistorii na własne oczy, czy jednak ta przygoda będzie miała szczęśliwe zakończenie? Zagraj i przekonaj się o tym sam!
Eksperyment ze Świetlikami

Eksperyment ze Świetlikami

Nasi pomysłowi bohaterowie, Fineasz i Ferb mają kolejny plan. Do jego zrealizowania będą jednak potrzebowali sporej ilości świetlików. Niestety w dzień na pewno ich nie znajdą, za to nocą będą widoczne jak na dłoni. Gdzie jednak najlepiej ich poszukać jeśli nie na cmentarzu? Biegnij wraz z Fineaszem, Ferbem oraz Pepe Panem Dziobakiem i chwytaj je w siatkę na motyle. Uważaj przy okazji aby nie spadli na jakiś kamień lub nagrobek. Kliknij na każdego z bohaterów z osobna aby przeskoczyli przeszkodę. Świetliki będą się znajdowały na różnych wysokościach, każdy bohater potrafi podskoczyć na nieco inną wysokość więc pobaw się trochę i sprawdź ich predyspozycje!

Popularne Gry Jej Wysokość Zosia

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!