Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Kąpanie Dzieci

Kąpanie Dziewczynki

Kąpanie Dziewczynki

Małe dzieci trzeba kąpać prawie każdego wieczoru. Choć niektóre dzieci uwielbiają pluskać się w wannie, to jednak niektóre panicznie boją się wody, lub tego, że szampon dostanie im się do oczu. Nasza bohaterka, mała dziewczynka nie ma jednak takich problemów. Jeśli jej mama wrzuci jej do wody jej ulubione zabawki, piłkę i kaczuszkę dziewczynka może siedzieć w wodzie godzinami. W czasie gdy jest zajęta zajmij się myciem jej głowy. Postaraj się jednak trochę pospieszyć, ponieważ dziecko nie będzie czekało w nieskończoność i po chwili się rozpłacze.
Opieka nad Psem

Opieka nad Psem

Pewna dziewczynka od bardzo dawna marzyła o swoim własnym piesku. Dostała go w końcu od rodziców jako urodzinowy prezent. Teraz będzie musiała udowodnić, że potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność i zajmować się szczeniakiem. Pomóż jej w wykonywaniu takich czynności jak kąpanie pieska, czesanie sierści, karmienie go i bawienie się z nim. Miłej gry!
Kąpanie Draculaury

Kąpanie Draculaury

Sprawdźcie, jak jedna z najpopularniejszych potworek z Monster High wyglądała jako dziecko! Tym dzieckiem będzie natomiast mała Draculaura. Zajmijcie się nią przez jeden dzień i spróbujcie ją wykąpać! Nalejcie wody do wanny, podawajcie jej zabawki zajmując jej uwagę i pilnując aby bobas się nie rozpłakał. W tym czasie umyjcie jej głowę i resztę ciała. Na zakończenie przyjdzie pora na suszenie, ubieranie oraz oczywiście na zabawę!
Kąpanie Małej Dory

Kąpanie Małej Dory

Każda fanka przygód Dory z Nick Jr na pewno doskonale wie, jak jego bohaterka wygląda. Prawie wcale się nie zmieniła od czasu, gdy była jeszcze bardzo małą dziewczynką. Sprawdźcie jak wtedy wyglądała, co więcej, pomóżcie jej mamie ją wykąpać. Jeśli nie dacie jej zabawek po chwili się rozpłacze, a wtedy z kąpieli nici. Dopilnujcie, aby przez cały czas promieniała i była w świetnym humorze!
Opieka i Kąpanie Dziecka

Opieka i Kąpanie Dziecka

W życiu każdego małego dziecka kąpiel stanowi prawdziwą przygodę, oczywiście o ile szampon nie dostanie się do oczu lub przydarzy się inna, nieprzyjemna niespodzianka. Ta gra będzie polegała na wykąpaniu pewnego chłopca. Dopilnuj aby po całym zabiegu był czysty jak nigdy dotąd. Podczas zabawy w wodzie na pewno będzie chciał pobawić się zabawkami. Musisz mu wtedy podać jedną z nich. Nie pozwól na to, aby przez przypadek lub twoją nieuwagę dziecko się rozpłakało.
Kąpanie Dziecka

Kąpanie Dziecka

Jakub to mały chłopiec który czasami bywa strasznie grymaśny. Z drugiej strony bardzo lubi wieczorne kąpiele w wannie. Ma okazję pobawić się w wannie swoimi ulubionymi zabawkami. Dzisiaj jego mama jest bardzo zajęta więc wieczorne obowiązki przy dziecku przypadną właśnie tobie. Przygotuj kąpiel dla dziecka i porządnie go wyszoruj. Zajmuj jego uwagę podczas mycia podając mu różne zabawki. Po kąpieli będzie trzeba również dziecko ubrać.
Przydomowy Ogród

Przydomowy Ogród

Kolejna, świetna gra edukacyjna na spostrzegawczość dla dzieci, ale i nie tylko. Naszym zadaniem będzie odszukanie miejsc na zdjęciu na podstawie małych wycinków znajdujących się w bocznej kolumnie. Jeśli zauważycie miejsce które może pasować nie wahajcie się go kliknąć i sprawdzić czy się nie pomyliliście!
Wielkanocne Litery

Wielkanocne Litery

Tym razem gierka specjalnie na Wielkanoc. Obrazki przedstawiając scenki z filmu animowanego dla dzieci z 2011 roku - Hop. Pokonaj wszystkie pięć poziomów! Za pomocą szkła powiększającego szukaj liter rozmieszczonych na obrazkach. Bez lupy są one prawie niewidoczne, jednak nawet z lupą musicie się nieźle naszukać aby je znaleźć.
Dopasuj Owoce

Dopasuj Owoce

W tej zabawnej grze edukacyjnej dla dzieci Ben będzie musiał dopasować owoce do przesuwających się w trzech rzędach kształtów. Wystarczy przesuwać owoce za pomocą myszki i wsadzać je w odpowiednie miejsca. Za każde prawidłowe dopasowanie otrzymasz kilka punktów, a im więcej owoców dopasujesz tym więcej ich będzie. Powodzenia!
Podkładanie Bomb

Podkładanie Bomb

Niesamowita, bardzo rozbudowana i niezwykle wciągająca gra dla dzieci oraz dla starszych graczy. Możemy wybrać kilka różnych trybów rozgrywki, jednak każdy z nich będzie polegał na podkładaniu bomb i wysadzaniu w powietrze potworków chodzących po labiryncie. Aby wygrać w zależności od wybranego trybu musisz zabić określoną ilość przeciwników lub wykonać inne zadanie.

Bardzo ciekawa i kolorowa gra dla dzieci i nie tylko! Przeniesiemy się do roku 2540, podróżne na odległe planety stały się już codziennością. Statek naszego bohatera podczas jednego z lądowań uległ awarii, teraz będzie musiał dojechać łazikiem do najbliższego, kosmicznego miasta aby kupić niezbędne do naprawy części. Pomóż mu pokonać cały dystans i unikaj spadających meteorytów!
Litery Szreka

Litery Szreka

Nowa, bardzo fajna gierka edukacyjna dla dzieci. Obrazki które za chwilę zobaczycie przedstawiając jednego z najbardziej lubianych bohaterów bajek animowanych. Mowa oczywiście o zielonym ogrze imieniem Shrek. Rozejrzyjcie się po obrazkach przedstawiających jego, oraz jego przyjaciół i odszukajcie wszystkie ukryte tam litery!

Popularne Gry Kąpanie Dzieci

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!