Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Kąpanie Dzieci

Hotelowa Pamięć

Hotelowa Pamięć

Super gra na poprawę pamięci. Waszym zadaniem będzie zapamiętanie położenia różnych przedmiotów rozlokowanych po pokoju, macie na to 10 sekund. Następnie będziecie mieli kilka minut na ustawienie ich w miejscach w których powinny stać po tym, jak zostały usunięte. Sprawdź, czy uda ci się przywrócić wszystkie meble i obiekty na ich prawidłowe pozycje!
Złe Zabawki

Złe Zabawki

W tej grze nasze zadanie będzie polegało na pozbyciu się wszystkich zbuntowanych zabawek rozmieszczonych na planszy. Naszym bohaterem jest natomiast mały chłopiec uzbrojony w broń laserową. Strzelaj do różnych obiektów i pozbądź się ich z każdego poziomu, a będzie ich dość. Sporo, w dalszych poziomach nie obędzie się bez główkowania.
Mechanik Samochodowy

Mechanik Samochodowy

Wykorzystajcie różne części samochodu aby z ich pomocą zbudować zupełnie nowy model auta! Klikając na ikonki zmieniacie jego nadwozie, zderzak, koła, lusterka, lampy oraz zderzaki. Każde kliknięcie spowoduje zmianę jednego z elementów samochodu. Zabawcie się w konstruktorów i sprawdźcie co Wam z tego wyjdzie!
Gwiazdy Świnki Pepy

Gwiazdy Świnki Pepy

Świnka Pepa to bajka dla najmłodszych emitowana na kanale Mini Mini. W tej grze zadaniem gracza będzie odszukanie wszystkie ukrytych gwiazdek na obrazkach z tytułową bohaterką. Sprawdźcie swoją spostrzegawczość. Gramy za pomocą myszki, aby usunąć znalezioną literkę z obrazka wystarczy na nią kliknąć. Powodzenia!
Medyczna Pamięć

Medyczna Pamięć

Prosta, fajna i przyjemna gra edukacyjna dla dzieci. Macie okazję poćwiczyć swoją pamięć odkrywając i zapamiętując obrazki widoczne na odwróconych kartach. Znajdziecie tam różne przybory lekarskie oraz inne obiekty związane z medycyną. Spróbujcie odkryć wszystkie pary i zdobyć największą ilość punktów!
Sportowe Samochody

Sportowe Samochody

W tej gierce wybierzecie się na wyścigi samochodowe! Na każdym obrazku nawiązującego do wyścigów będziecie musieli odszukać sporo, bo aż 14 obiektów. Na dodatek czas na ich odszukanie jest ograniczony więc pospiesz się! Czasu starczy w zupełności na ukończenie każdego poziomu oraz zdobycie jak największej ilości punktów!
Liczby Bohaterów

Liczby Bohaterów

Tym razem mamy dla was gierkę nawiązującą do filmu Avengers. Rozejrzyjcie się bardzo uważnie na scenach przedstawiających jego bohaterów a z pewnością zauważycie, że kryje się na nich o wiele więcej niż widać na pierwszy rzut oka. Skupcie się głównie na szukaniu ukrytych tam liczb. Powodzenia!
Potrzebuję Wody

Potrzebuję Wody

Sam na swoje urodziny dostał w prezencie złotą rybkę o imieniu Flipper. Musisz znaleźć sposób na doprowadzenie wody do jego akwarium. Musisz znaleźć prawidłowe ułożenie dla rur doprowadzających wodę, jednak masz na to tylko trzy minuty. Jeśli nie zdążysz rybka pożegna się z życiem.
Dekorowanie Farmy

Dekorowanie Farmy

Bardzo fajna i prosta gra w dekorowanie dla dzieci. Wasze zadanie będzie dzisiaj polegało na udekorowaniu obrazka przedstawiającego farmę. Wykorzystaj różne obiekty oraz zwierzęta dostępne w katalogu i rozmieść je na tej farmerskiej scenie. Każdy obiekt musi znaleźć się na właściwym miejscu więc podążaj za schematem!
Łączenie Owoców

Łączenie Owoców

Czy uda ci się połączyć w pary wszystkie owoce rozmieszczone na tablicy? Ujrzysz różne jabłka, arbuzy, banany, pomarańcze i nie tylko. Każda karta ma swoją parę, Spróbuj znaleźć każdą z nich łącząc je za pomocą myszki zanim upłynie czas. Za każde dopasowanie otrzymasz 2 monety.
Ubierz Kubusia Puchatka

Ubierz Kubusia Puchatka

Kubuś Puchatek potrzebuje Twojej pomocy. Ma zamiar wybrać się na przechadzkę po lesie, jednak musi się do tej wyprawy należycie przygotować. Ważnym elementem będzie z pewnością strój na wyprawę. Spróbuj wybrać dla niego coś w sam raz, nie za dużego, nie za małego, coś, w czym będzie się czuł wygodnie i elegancko.
Tańczący Królik

Tańczący Królik

Ten zabawny, wielkanocny króliczek po prostu kocha taniec. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na szlifowanie swoich talentów. Dzisiejszego dnia postanowił zorganizować występ dla leśnych zwierząt z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych. Ma zamiar ubrać swój najlepszy strój i dać popis którego jeszcze ten las nie widział.

Popularne Gry Kąpanie Dzieci

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!