Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Karetki

Jazda Szpitalną Karetką

Jazda Szpitalną Karetką

Bardzo fajna gra w karetki razem z Benem 10. Czy dasz radę poprowadzić szpitalny ambulans i pomóc Benowi pokonać wszystkie, nawet najbardziej wyboiste, miejskie trasy? Cel gry jak zwykle w grach zręcznościowo - samochodowych będzie polegał na dotarciu do celu bez zaliczania po drodze żadnej przewrotki. Jeśli zbytnio będziesz szalał z pedałem gazu możesz zaliczyć swoim ambulansem dachowanie.
Bitwa Karetki Radiowozu i Straży Pożarnej

Bitwa Karetki Radiowozu i Straży Pożarnej

Super gra która od razu przywodzi na myśl starą, fajną grę pecetową Destruction Derby. Także i tutaj weźmiemy udział w turnieju samochodowym deatchmatch i ruszymy na arenę z której zwycięsko wyjedzie tylko jeden samochód. Do wyboru mamy wyłącznie pojazdy służb porządkowych, w menu znajdziemy więc różne radiowozy, wozy strażackie oraz karetki i ambulanse. Cel gry jest natomiast bardzo prosty. Musimy rozwalić wszystkich przeciwników. Ruszaj do akcji i zderzaj się z innymi samochodami, zbieraj dodatki w postaci ikonek które dadzą ci fundusze na nowe pojazdy, większą siłę zderzania lub szybkość.
Kierowca Karetki

Kierowca Karetki

Kontynuacja popularnej gry polegającej na jeżdżeniu karetką medyczną i ratowaniu pacjentów. Po rozpoczęciu gry musisz jak najszybciej dojechać do chorego, a następnie przewieźć go do szpitala. Każda sekunda się liczy, w przeciwnym wypadku pacjent może nie przeżyć. Teraz prowadzący do celu będzie usiany przeszkodami, pagórkami i dolinami. Musisz wykazać się sporą umiejętnością prowadzenia busa aby wykonać swoje zadanie!
Medyczna Przygoda Janka

Medyczna Przygoda Janka

W przeszłości Janek był zasłużonym w boju sanitariuszem odznaczonym wieloma orderami, niestety dzisiaj jest bezdomny i nie widzi przed sobą żadnych perspektyw. Pewien lekarz postanowił jednak dać mu ostatnią szansę. Janek z dnia na dzień stał się sanitariuszem oraz kierowcą karetki w jednym. Rozpocznij wraz z nim jego przygodę w lekarskim fachu i ruszaj ratować ludzi po wypadkach! Ambulansem sterujesz za pomocą klawiszy WASD. Od czasu do czasu możesz także skorzystać z autopilota który pomoże ci dotrzeć do pacjenta wymagającego interwencji. W zależności od urazu możesz zastosować leczenie takie jak oczyszczenie rany, zastrzyk przeciwtężcowy, dezynfekcja, założenie opatrunku a nawet elektrowstrząsy. Na wykonanie danego zadania masz określony limit czasu więc lepiej się pospiesz, inaczej wylecisz z roboty a Janek o lepszym życiu będzie mógł jedynie pomarzyć.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!