Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Kłady

Batman i Człowiek Zagadka

Batman i Człowiek Zagadka

Człowiek Zagadka powraca aby po raz kolejny stanąć na drodze Batmana. Wciel się w człowieka nietoperza i po raz kolejny postaraj się pokrzyżować jego szyki. Zrób wszystko aby schwytać go zanim zdąży popełnić przestępstwo.
Lis na Kładzie

Lis na Kładzie

Wystartujcie wraz z liskiem Sonikiem w wyścigu na kładzie! Pokonajcie cała trasę jadąc najszybciej jak się tylko da i dojedźcie do mety! Na całej trasie znajdziecie masę monet do zebrania które dadzą wam dodatkowe punkty! Postarajcie się a na pewno przejdziecie do kolejnego etapu. Wystarczy, że dopilnujecie aby Sonic się nie przewrócił.
Dan na Kładzie

Dan na Kładzie

Dan z Bakugana wyrusza na bardzo ważną misję. Jej celem będzie zebranie wszystkich symboli domeny ognia które pogubiły się gdzieś w lesie. Najszybszym sposobem na ich zebranie będzie wyruszenie w teren na kładzie. Poprowadź wojownika przez leśne ścieżki, zbieraj symbole i dopilnuj aby Dan się nie przewrócił.
Śnieżny Kład

Śnieżny Kład

Zimowa jazda z przeszkodami może być jeszcze bardziej zabawna niż jazda latem. Wskakuj na swojego kłada i spróbuj pokonać ośnieżone trasy które będą wiodły przez różne góry i doliny, mosty i wąwozy. Pojazdem steruj za pomocą klawiszy kursorów, podczas wyskoków w powietrze postaraj się wylądować bez wywrotki.
Jazda Kładem

Jazda Kładem

Księżniczka Peach po raz kolejny została porwana przez złego Bowsera. Nieustraszony Mario postanowił wyruszyć jej na ratunek. Droga będzie długa i niebezpieczna więc postanowił wykorzystać swojego nowego kłada aby pokonać wszystkie przeszkody stojące na drodze do zamku. Ruszaj w drogę i niczym rycerz spróbuj uratować księżniczkę!
Ciężarówka z Prezentami

Ciężarówka z Prezentami

Tej zimy spadło tak wiele śniegu, że Święty Mikołaj postanowił wyruszyć rozwozić prezenty kładem. Podczas jazdy musisz również zebrać rozmieszczone na trasie paczki. Droga do celu będzie prowadziła przez różne doliny, pagórki i większe wzniesienia, jednak z pewnością poradzisz sobie z tą zimową przeprawą.
Jazda Kładem

Jazda Kładem

Jazda kładem jest łatwiejsza niż jazda motorem, jednak mimo wszystko trzeba posiadać trochę umiejętności aby potrafić nim dobrze sterować. Spróbuj swoich sił w przejazdach po różnych terenach rozmieszczonych na obszarze całego świata. Podczas jazdy i wyskoków możesz wykonywać zwariowane triki takie jak salto w powietrzu i wykonywanie obrotów o 360 stopni.
Pustynny Kład

Pustynny Kład

Wybierzcie się na przyjemną przejażdżkę na kładzie po zróżnicowanym, górskim terenie. Grafika prezentuje się całkiem okazale, wręcz realistycznie. Ładny teren oraz krajobraz robi wrażenie. Kładem sterujemy za pomocą kursorów, możemy jechać szybko, lub nieco wolniej. To zależy od przeszkody którą w danym momencie pokonujemy. Na trasie rozmieszczone zostały także kamienie które musimy zbierać.
Kładowa Przeprawa

Kładowa Przeprawa

Zna go chyba każdy. W końcu Ben to jeden z najbardziej znanych bohaterów świata. Jego przygody śledziliśmy od jego najmłodszych lat a sama kreskówka doczekała się już kilku serii. Ponownie wyciągniecie do niego pomocną dłoń i poprowadicie go podczas jego kolejnej przygody. Misja będzie polegała na zebraniu wszystkich magicznych monet. W trasę zaś wyruszymy na kładzie i postaramy się dojechać nim na drugą stronę planety.
Quadem po Las Vegas

Quadem po Las Vegas

Las Vegas to miasto które wyrosło w samym środku pustyni a dziś określane jest mianem światowej stolicy rozrywki. Czas wyruszyć i zwiedzić to niesamowite miejsce pełne kasyn i restauracji. Dotarcie na miejsce będzie jednak znacznie trudniejsze niż Wam się wydaje. Trasę spróbujecie pokonać na szybkim kładzie, jednak bez balansowania na pewno bardzo szybko zaliczycie pierwszego fikołka.
Pojazd Batmana

Pojazd Batmana

Wskakuj wraz z nieustraszonym Batmanem na szybkiego i podrasowanego kłada i ruszaj na przejażdżkę po opanowanym przez złoczyńców mieście Gotham City! Podczas jazdy staraj się zbierać ikonki unoszące się nad trasą, pojazd którym jedziesz potrafi również skakać więc wykorzystaj tą możliwość. Najważniejsze będzie jednak balansowanie, ponieważ czasami po wylądowaniu pojazd potrafi zachowywać się nieco nieprzewidywalnie.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!