Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Koparki

Burzenie Budowli Koparką

Burzenie Budowli Koparką

Pokieruj żółtą koparką i rozwalaj zbudowane z drewna i innego materiału konstrukcje wywalając z nich kolejne belki. Wystarczy, że będziesz uderzał w nie ramieniem swojej koparki i trafiał celnie w najważniejsze elementy nośne. Limit czasu na rozwalenie danej konstrukcji jest bardzo mały więc musisz się spieszyć.
Jazda Koparką

Jazda Koparką

Zmierzcie się z trudnym terenem poprzecinanym rozmaitymi pagórkami i górkami i poprowadźcie koparkę wyposażoną w długie, rozkładane ramię zakończone wielką łopatą. Wykorzystajcie je do podnoszenia pojazdu i ustabilizowania go w ryzykownych sytuacjach. Pojazd bez pomocy ramienia nie podjedzie pod wyższe przeszkody terenu. Na pewno nie raz zdarzy wam się utknąć a z opresji wybawi was jedynie reset, jednak praktyka czyni mistrza! Postarajcie się ukończyć każdy poziom!
Rajdowiec Bob Budowniczy

Rajdowiec Bob Budowniczy

Dzisiaj Bob Budowniczy bierze udział w wyścigu ciężkich pojazdów. Wybierz koparkę, traktor lub spychacz i zmierz się z podobnymi pojazdami na 10 ekscytujących poziomach! Przeciwnicy również są sprytni i trudno będzie ich pokonać. Przez cały wyścig depczą nam po piętach i nie mają zamiaru odpuścić. Jeśli chcecie dotrzeć do mety i zająć pierwszą pozycję musicie dać z siebie wszystko. Pokonujcie pagórki i dolinki, na prostej dodawajcie gazu i wygrywajcie!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!