Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Kosmici

Kosmici Lubią Krowy

Kosmici Lubią Krowy

Kosmici strasznie upodobali sobie porywanie krów z łąk i pastwisk. Jak myślicie, dlaczego zielone ludziki potrzebują aż tak duże ilości tych zwierząt hodowlanych? Być może uwielbiają mleko? Być może służą im one do eksperymentów? Pokieruj ufo z którego włazu promieniuje światło które wciąga wszystkie żywe organizmy które znajdą się w jego zasięgu i schwytaj wszystkie krowy na każdym levelu.
Kosmici Atakują Wioskę

Kosmici Atakują Wioskę

Tej misji podoła jedynie Ben 10. Ma już spore doświadczenie w walce z kosmitami. Posiada w swoim dorobku spory arsenał broni. W tej grze do walki wykorzysta dwa szybkostrzelne karabiny. Poprowadź go przez ścieżkę prowadzącą do pewnej wioski, w której stronę zmierzają już hordy niebezpiecznych, kosmicznych przybyszów. Kosmici będą nadchodzili z prawej. Strzelaj ze swoich broni i powal każdego zanim zdąży podejść do ciebie zbyt blisko.
Kosmiczne DNA

Kosmiczne DNA

Tym razem gierka logiczna której głównym motywem będą kosmici z Bena 10. Po uruchomieniu gry ujrzysz całą tablicę wypełnioną obrazkami przedstawiającymi różnych postacie znane z kreskówek z jego udziałem. Wasze zadanie będzie polegało na łączeniu je w pary, jednak ikonki z tym samym motywem muszą znajdować się obok siebie. Pomiędzy nimi nie może być innych obrazków.
Kosmiczny Snajler

Kosmiczny Snajler

Nasza Ziemia została zaatakowana i przejęta przez niebezpieczną, galaktyczną rasę. Kosmici noszą purpurowe kombinezony które przebić może jedynie pocisk snajperski. Ruszaj na niebezpieczną misję mającą na celu usunięcie nieproszonych gości którzy rozlokowali się w różnych bazach na terenie całego globu. Problem w tym, że nie mogą cię wykryć. Wychylaj się zza murków i strzelaj korzystając z przybliżenia jakie daje snajperska luneta.
Kosmici w Roswell

Kosmici w Roswell

Chyba każdy z Was zna historię katastrofy w Roswell. Podobno w latach czterdziestych rozbił się tam pojazd pozaziemskiego pochodzenia. Ta gra właśnie do niej nawiązuje. Wcielisz się w pewnego kosmitę którego statek uległ poważnej awarii, jego przyjaciel została natomiast porwany przez wojsko i przetrzymywany jest w jednej z pobliskich baz zwanych Strefą 51. Pomóż mu do niego dotrzeć i powrócić na ich planetę. Podczas podróży musisz uporać się z wieloma zadaniami, musisz również przejść niezauważony obok żołnierzy strzegących bazy.
Wyścig z Kosmitami

Wyścig z Kosmitami

Ben 10 postanowił wziąć udział w kosmicznym wyścigu w którym zmierzy się z najszybszymi i najlepszymi kosmitami we wszechświecie. Pomóż mu jechać motorem i wyprzedzać kolejnych przeciwników. Liczy się tylko wygrana. Podczas jazdy staraj się również zbierać rozmieszczone na trasie punkty! Powodzenia!
Droga do Stacji Kosmicznej

Droga do Stacji Kosmicznej

Wskakuj za kierownicę potężnego, marsjańskiego łazika i spróbuj jak najszybciej dotrzeć do swojej bazy! Podczas drogi czeka na ciebie wiele nieprzyjemnych niespodzianek takich jak spadające meteoryty czy atakujący cię z pokładu UFO kosmici. Strzelaj do przeciwników, rozwalaj wrogo nastawionych Marsjan i dojedź do celu jak najszybciej!
Skakanie po Domach

Skakanie po Domach

W tej pełnej akcji grze zręcznościowej wcielisz się w postać pewnego gościa który wyruszy do walki z kosmitami którzy nawiedzili miasto. Będzie musiał skakać po dachach budynków i walczyć z licznymi przeciwnikami. Wybierz jedną z dostępnych broni i ruszaj do walki nie dając swoim przeciwnikom żadnych szans!
Kosmiczny Atak

Kosmiczny Atak

Kosmici atakują miasteczko Lego! Mieszkańcy wpadli w popłoch i wyszli na ulice. Statków jest aż czternaście. Wzbij się w powietrze swoim kosmicznym myśliwcem i rozwal wszystkich przeciwników krążących na ulicami w swoich ufo. Twój myśliwiec jest uzbrojony w działko plazmowe, jednak dłuższe ostrzeliwanie wroga powoduje, że broń się przegrzewa. Musisz wtedy chwilę odczekać. Powodzenia!
Wojowniczy Kosmici

Wojowniczy Kosmici

Gra Ben 10 Ultimate Alien Warrior to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów kreskówek o Benie 10. Macie możliwość wcielenia się w jednego z trzech kosmitów wśród których znajdziecie między innymi Ognistego oraz Gigantozaura. Akcję oglądamy z perspektywy izometrycznej i przemierzamy ulice miasta zmagając się z przeciwnikami. Każda postać posiada swoje unikalne supermoce zaś ze sterowaniem zapozna was krótki samouczek na początku gry.
Kosmiczny Pokój

Kosmiczny Pokój

Czarno biała ucieczka opowiadająca historię pewnego gościa, który pewnej nocy został uprowadzony na statek kosmitów. Gdy otworzył oczy bardzo się zdziwił, ponieważ wszystko dookoła było czarno-białe. Być może znajduje się w innym wymiarze, być może jego wzrok został uszkodzony w skutek kosmicznego promieniowania. Najważniejszym zadaniem jakie go czeka będzie jednak wydostanie się z rąk tych dziwnych stworów i powrót na planetę. Tylko z twoją pomocą będzie w stanie tego dokonać.
Kosmoczna Ciężarówka

Kosmoczna Ciężarówka

Wyobraźcie sobie, że pracujecie na stacji kosmicznej w charakterze kierowcy ciężarówki przeznaczonej do transportowania surowców. Na początku poczekaj aż cały towar zostanie załadowany na pakę. Dopiero teraz możesz ruszać w teren. Jeśli światło zmieni kolor na zielony czas odpalać silnik i ruszać przed siebie. Jedź przed siebie po górach i dolinach, pokonuj przeszkody i dojedź do końca drogi gdzie czeka już na ciebie ufo. Ustaw się pod nim i poczekaj aż kosmici załadują cały towar z Twojej ciężarówki na swój statek.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!