Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Kot W Butach

Kto w Butach i Magiczna Fasola

Kto w Butach i Magiczna Fasola

Bardzo fajna gra w skradanie opowiadająca o pewnej przygodzie Kota w Butach, zabawnej postaci z bajki animowanej. Musisz zakraść się do pewnego domu i ukraść magiczną fasolę. Nie możesz jednak obudzić drzemiącego jegomościa siedzącego przy stole. Sprawdź, czy ci się to uda!
Przygotowanie do Imprezy

Przygotowanie do Imprezy

Dwie dziewczyny postanowiły wybrać się razem na wieczorną imprezę, pomóż im się do niej jak najlepiej przygotować! Musisz wybrać dla każdej z nich jakąś piękną sukienkę, fryzurę, do całego stroju dobrze będzie również dobrać jakąś biżuterię w postaci kolczyków bądź naszyjnika, oczywiście nie zapomnij o butach i torebce. Miłej gry!
Zimowa Lalka Bratz

Zimowa Lalka Bratz

Zimowa ubieranka której główną bohaterką będzie jedna z lalek Bratz. Pewnego zimowego dnia postanowiła wybrać się na spacer. Jest bardzo zimno więc będzie potrzebowała ciepłego stroju! Musisz o to zadbać! Wybierz z jej szafy jakąś ciepłą kurtkę nie zapominając o szaliku oraz czapce, ciepłych spodniach i śniegowych butach. W tym stroju spokojnie i komfortowo będzie mogła podziwiać jedną z najpiękniejszych pór roku!

Popularne gry kot w butach

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!