Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Krokodyle

Lwy Kontra Krokodyle

Lwy Kontra Krokodyle

Gra Chima Treasure Jungle zabierze was do świata Lego w którym toczy się bój pomiędzy różnymi plemionami. Walczą one między sobą o dostęp do potężnej mocy zwanej Chi. Poprowadźcie jednego z przedstawicieli plemienia lwów i ucieknijcie goniącym go krokodylom. Podczas drogi zbierajcie moc chi ukrytą w okrągłych orbach energii.
Opieka nad Zwierzętami w Zoo

Opieka nad Zwierzętami w Zoo

Pracujesz w zoo, do twoich codziennych obowiązków należy między innymi zajmowanie się zwierzętami wśród których znajdziesz takie gatunki jak krokodyle czy kangury. Na początku gry wypuść je z klatek. Następnie zwracaj uwagę czego zwierzaki w danej chwili potrzebują. Mogą być głodne i zażyczyć sobie mięsa, owoców lub wody do picia. Czasami będą chciały się pobawić, innym razem niektóre mogą wymagać bardziej specjalistycznej opieki lekarskiej. Dopilnuj aby każde zwierzę dostało to czego chce i baw się dobrze!

Popularne gry krokodyle

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!