Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Kucyki Pony

Litery Kucyków Pony

Litery Kucyków Pony

Poszukajcie literek ukrytych na obrazkach przedstawiających kucyki Pony. Na każdym z obrazków będzie ich kilka, jednak odszukanie ich wszystkich może okazać się znacznie trudniejsze niż się wydaje. Sprawdźcie swoją spostrzegawczość!
Świat Kucyków Pony

Świat Kucyków Pony

Odwiedź kolorowy i bajkowy świat zamieszkiwany przez kucyki pony. W tyn letni dzień kucyki postanowiły posprzątać swoje miasteczko, być może przy okazji uda im się znaleźć różne rzeczy które się w nim pogubiły. Pomóż im w poszukiwaniach i spróbuj wypatrzyć je na kolejnych obrazkach!
Diamentowe Kucyki

Diamentowe Kucyki

Przenieście się do magicznego świata zamieszkiwanego przez kucyki Pony i pomóżcie im w gromadzeniu bogactwa. Będą musiały zebrać tyle cennych klejnotów ile tylko się da. Zbieranie będzie polegało na układaniu ich na tablicy wypełnionej klejnotami. Jeśli ułożycie z nich ciąć w którym znajdą się obok siebie trzy takie same kamyki zdobywacie punkty. Znajdźcie jak najwięcej możliwości takiego ich ułożenia i zgromadźcie jak najwięcej skarbów w przeciągu 5 minut.
Ubieranka Dory i Kucyka Pony

Ubieranka Dory i Kucyka Pony

Tym razem Dora ruszy w podróż po świecie i zabierze ze sobą swojego ulubionego kucyka pony. Wyprawa może okazać się trudna a na ich drodze z pewnością stanie wiele niespodzianek oraz nieprzewidzianych sytuacji. Czy pomożesz im się do niej dobrze przygotować, tak aby byli przygotowani na każdą ewentualność? Najważniejszy będzie ich strój więc bierz się do roboty!
Pokoloruj Kucyka

Pokoloruj Kucyka

Zabawcie się w kolorowanie małego kucyka z My Little Pony! Możecie wybierać najróżniejsze kolory kredek znajdujących się po lewej stronie gry i nanosić je na scenkę z kucykiem. Jeśli przyłożycie się do pracy to z pewnością za kilka chwil ta scena nabierze zupełnie nowego wyglądu.
Mycie Małego Kucyka Pony

Mycie Małego Kucyka Pony

Zazwyczaj kucyki pony bardzo dbają o swój wygląd, jednak bohater tej gry stanowi wyjątek od reguły. Bardzo lubi bawić się w błocie i zawsze po takiej zabawie jest cały brudny. Musisz się nim odpowiednio zająć aby przywrócić mu normalny wygląd. Na pewno przyda mu się kąpiel. Podczas gry zwracaj również uwagę czego nasz mały konik w danym momencie najbardziej potrzebuje i zaspokajaj jego potrzeby!
Różowy Jednorożec

Różowy Jednorożec

Spróbuj zaopiekować się małym kucykiem pony i postaraj się, aby konik wyglądał na prawdę pięknie po twoich zabiegach. Ten kucyk na dodatek jest jednorożcem! Klikaj na różne ikonki znajdujące się na ekranie gry i zmieniaj różne elementy jego wyglądu dobierając wszystko po swojemu!
Ubieranka Kucyka Pony

Ubieranka Kucyka Pony

Ten kucyk pony ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Nie wyjdzie na dwór jeśli nie będzie pewny, że jak zwykle wygląda modnie i elegancko. Dzisiaj nie ma jednak zbyt wielu pomysłów na nowy strój. Jeśli lubisz więc ubieranki koni to koniecznie spróbuj swoich umiejętności i nadaj mu nieco odświeżonego i nowego wyglądu!
Dziewczyna z Kucykiem

Dziewczyna z Kucykiem

Poznajcie piękną Anabelle oraz jej ukochanego kucyka. Mieszka z rodzicami na farmie oddalonej od wielkich miast. Tutaj powietrze zawsze jest czyste i zdrowe. Życie na farmie ma swoje uroki. To piękna i malownicza okolica otoczona pięknymi łąkami, lasami i jeziorami. Anabelle uwielbia wybierać się na długie spacery i podziwiać piękno otaczającej ją przyrody. Dzisiaj jednak postanowiła poświęcić trochę czasu i bardziej o siebie zadbać. W grze będziecie mogły zająć się nie tylko nią, ale również jej kucykiem. Pierwszym krokiem będzie umycie im włosów, następnie przyjdzie pora na małe strzyżenie i kilka innych zabiegów. Jeśli dokładnie wykonacie każdy z kroków na pewno ta para będzie wyglądała jeszcze piękniej niż dotychczas.

Popularne gry kucyki pony

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!