Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Kulki

Kulki na Linii

Kulki na Linii

Spróbuj zniszczyć wszystkie kulki przesuwające się po linii w kształcie ślimaka. Na samym środku ekranu znajduje się wyrzutnia z jedną kulką. Dopasuj ją do przesuwających się kulek tego samego koloru. Jeśli trzy takie same kulki się zetkną zostaną zniszczone a łańcuch trochę się skróci. Uważaj aby nie dotarły do końca linii, wtedy przegrasz.
Plażowe Korale

Plażowe Korale

Strzelaj kolorowymi kulkami aby dopasować je według koloru! Spróbuj uporać się ze wszystkimi poziomami gry której akcja będzie rozgrywała się na pewnej plaży. Po eliptycznym ślimaku przesuwają się różnokolorowe kulki które musisz usunąć. Jedynym sposobem na to jest niszczenie ich poprzez dopasowywanie ich po trzy identyczne. Do dzieła!
Kolorowe Kulki

Kolorowe Kulki

Klasyczna gra w bardzo popularne kulki zuma. Podejmijcie wyzwanie i spróbujcie poradzić sobie z szeregiem przesuwających się po torze kulek zanim zdoła dotrzeć do końca ścieżki. Tym razem wyrzutnia znajduje się na samym dole ekranu. Po wystrzale zostanie do niej załadowana kolejna kulka. Zwracajcie uwagę na ich kolory aby się nie pomylić!
Ogniste Kulki Zuma

Ogniste Kulki Zuma

Szczerze mówiąc, Nan Zuma to jedna z najlepszych gier w kulki zuma w jaką miałem przyjemność zagrać. Gra jest dość rozbudowana i składa się z masy poziomów. Aby odblokować kolejne lokacje oraz terytoria na każdym etapie gry musimy uzbierać określoną ilość monet. Sterujemy armatką ulokowaną na środku ekranu i widzimy kolorowe kule przesuwające się po ślimaku. W armacie znajduje się kulka jednego z dostępnych kolorów. Trafiaj nią w miejsce, w którym znajdują się przynajmniej dwie identyczne kule a zostaną one usunięta, a ślimak się skróci. Jeśli uda ci się zniszczyć każdą z nich zanim dojdą do środka wygrywasz.
Elementy Ziemi

Elementy Ziemi

Ta gra stanowi sequel pierwszej części zabawy w elementy. Tak samo jak w części pierwszej kulki będą oznaczały wodę, ogień, ziemię i powietrze, jednak zasady pozostały niezmienione. Druga część to ulepszona grafika i animacja, oraz nowe poziomy trudności. Steruj małym działkiem i strzelaj kulkami dopasowując je po trzy. Wykorzystaj także bomby!
Kulki w Dżungli

Kulki w Dżungli

Z pewnością każdy starszy gracz pamięta jeszcze zabawnego goryla zwanego Donkey Kong, który swego czasu królował na Pegasusie. Tym razem pomożemy mu przeprawić się przez pełną niebezpieczeństw dżunglę. Na każdym kolejnym etapie zagłębimy się w nią nieco bardziej i postaramy wykorzystać jego wózek do wystrzeliwania różnokolorowych kulek dopasowując je w pary po trzy lub więcej. Miłej zabawy!
Sportowe Kulki Zuma

Sportowe Kulki Zuma

Nowa, sportowa wersja świetnej gierki Zuma. Zasady są bardzo proste. Po torze będą przesuwały się piłki wykorzystywane w różnych dyscyplinach sportu, takich jak koszykówka czy piłka nożna. Możesz do tego ciągu dodawać kolejne, losowe piłki, jednak musisz trafiać w nimi w miejsca, w których połączą się przynajmniej z dwoma identycznymi. W ten sposób skrócisz przesuwający się łańcuch i zdobędziesz punkty.
Kolorowe Kulki

Kolorowe Kulki

Kolorowe kulki muszą za wszelką cenę połączyć się z postaciami identycznego koloru. Wykorzystajcie rozum, myszkę, siłę grawitacji oraz różne elementy gry aby ukierunkować tor ich ruchu. Jeśli piłka stoczy się i dotknie postaci tej samej barwy przechodzisz do następnego etapu w którym czeka na ciebie trudniejsze zadanie. W dalszych poziomach postaci oraz kolorów będzie trochę więcej.
Toczenie Metalowej Kulki

Toczenie Metalowej Kulki

Graliście w pierwszą część Pencil Panic? Jeśli tak, to na pewno chętnie spróbujecie swoich sił w części drugiej. Zabawa polega na obracaniu całego poziomu i wprowadzaniu w ruch metalowej kuleczki. Gdy przechylicie poziom w taki sposób, aby powstała równia pochyła piłeczka zacznie się toczyć. Musicie jednak przez cały czas trzymać rękę na pulsie aby kulka nie nadziała się na sterczące na sztorc kredki i ołówki.
Świąteczne Bańki

Świąteczne Bańki

Jeśli przed każdymi świętami Bożego Narodzenia lubisz zagrać w gry świąteczne to gra Christmas.Bubbles z pewnością przypadnie ci do gustu. Zadanie polega na przebijaniu baniek mydlanych. Na ekranie gry widzimy magiczną kulę do której co chwilę napływać będą nowe, różnokolorowe kulki. Jeśli dwie kulki identycznego koloru będą się dotykały możesz je przebić, w przeciwnym wypadku musisz czekać na kolejne. W niektórych z nich ukryto dodatkowe bonusy dzięki czemu za ich przebicie otrzymasz dodatkowe punkty!
Skacz i Przebijaj

Skacz i Przebijaj

Fajna, wielkanocna gierka dla dzieci i nie tylko! Naszym bohaterem będzie zabawny zajączek który dysponuje małą wyrzutnią kolorowych kulek. Strzelając dopasowujcie je w miejsca w których połączą się z kulkami tego samego koloru. Jeśli trzy identyczne kule będą się dotykały pękną i zdobędziemy punkty.
Kwiatowe Kulki

Kwiatowe Kulki

Spokojna i relaksująca gra na nudny wieczór. Pozbądźcie się wszystkich płatków kolorowych kwiatów rozmieszczonych na obszarze pola gry. Musisz dołączać do płatków kwiaty tego samego koloru, dzięki czemu będziesz się ich pozbywać. Warunek jest jeden. Takie same kwiaty muszą przylegać do siebie. Kolejny spowoduje efekt domino.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!