Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Leczenie

Leczenie Pou

Leczenie Pou

Pou to mały stworek przypominający trochę ziemniaka. Na pewno znacie tą sympatyczną postać choćby z gier na smartphony i tablety. Dzisiaj będziecie musieli opatrzyć jego ranę. Skaleczył się podczas spaceru i rana bardzo go boli. Na początku musisz ją odkazić, ponieważ w przeciwnym wypadku szybko może wdać się w nią zakażenie. Wykonuj wszystkie kolejne czynności wskazywane przez strzałkę i doprowadź go do pełni zdrowia!
Leczenie Minionka

Leczenie Minionka

Pewien mały Minionek został ciężko ranny w wypadku, który przed chwilą wydarzył się w laboratorium. Twoim zadaniem będzie przywrócenie mu zdrowia. Minionek potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. Jest w bardzo ciężkim stanie i tylko ty możesz mu pomóc. Opatrz jego rany, zdezynfekuj skaleczenia, pozbądź się drzazg i guzów. Na pewno po kilku chwilach bohater będzie wyglądał jak nowy.
Leczenie Ludzi w Szpitalu

Leczenie Ludzi w Szpitalu

W tej fajnej gierce w szpital wcielisz się w rolę pielęgniarki i rozpoczniesz swój dzień pracy na jednym z najbardziej ruchliwych oddziałów. Panuje epidemia i do lekarza zagląda codziennie cała masa pacjentów. Każdy z nich skarży się na nieco inne dolegliwości. Każdego z nich trzeba zdiagnozować i skierować go pod odpowiednią opiekę medyczną. Po diagnozie pacjenta musisz przeciągnąć go do właściwego łóżka. Musisz jednak robić to bardzo szybko ponieważ kolejna szybko staje się bardzo długa.
Leczenie Zębów Wampira

Leczenie Zębów Wampira

Dobrze Wam znana, modna wampirzyca z Monster High potrzebuje pilnej pomocy wykwalifikowanego stomatologa! Jej zęby są w opłakanym stanie! Są w nich same dziury i wdała się próchnica. Jeśli szybko czegoś nie zaradzisz trzeba będzie je wszystkie wyrwać, a tego Draculaura chyba by nie chciała. Rozpocznij leczenie od dokładnego przyjrzenia się jej zębom. Sprawdź, które z nich można jeszcze uratować a które trzeba będzie usunąć. Wykorzystaj znajdujące się na dole przybory dentystyczne i uporaj się z jej małym problemem.
Leczenie Zombie

Leczenie Zombie

Zapanowała prawdziwa epidemia i dziwny wirus przemienił wszystkich w zombie. Na szczęście istnieje skuteczna szczepionka na tę chorobę, trzeba ją jednak podać przy pomocy zastrzyku. Rozwiąż wszystkie łamigłówki tej gry opartej na fizyce i grawitacji i znajdź sposób na dostarczenie lekarstw wszystkim zarażonym osobnikom!
Serwis Medyczny

Serwis Medyczny

Kolejna fajna gierka medyczna. Wyobraź sobie, że jesteś farmaceutką i pracujesz w ruchliwej aptece. Twoja praca polega na sprzedawaniu lekarstw przychodzącym, chorym lub skarżącym się na jakąś dolegliwość pacjentom. Pamiętaj że nie możesz popełnić żadnego błędu, każdemu z nich musisz sprzedać właściwe lekarstwa. Powodzenia!
Szpitalna Gorączka 2

Szpitalna Gorączka 2

Druga część bardzo fajnej gierki polegającej na pracy w szpitalu i opiece oraz leczeniu pacjentów. Wcielamy się w postać pewnej uroczej pielęgniarki i rozpoczynamy wraz z nią pierwszy dzień pracy. Każdego dnia będziemy musieli wywiązać się z określonych zadań aby przejść do kolejnego etapu. Zdobywaj punkty i postaraj się nie dopuścić do żadnego wypadku podczas twojej szychty.
Leczenie Zwierząt

Leczenie Zwierząt

Koniecznie zagrajcie w bardzo fajną grę w której zabawicie się w weterynarza! Chloe postanowiła otworzyć swoją klinikę na farmie. Marzyła o tym od dziecka i wreszcie udało jej się spełnić swoje marzenie! Od tej pory będzie jednak miała pełne ręce roboty. Każdego zwierzaka, krowę, kota, trzeba będzie najpierw zdiagnozować aby dowiedzieć się co mu dolega. Gra jest w całości po polsku więc na pewno sobie poradzicie. Wszystkiego dowiecie się z samouczka.
Badanie Pacjentki

Badanie Pacjentki

Amy nie czuje się najlepiej więc mama postanowiła pójść z nią do lekarza. Na miejscu czeka na nią cały szereg badań. Pomóż jej przejść przez kolejne etapy leczenia począwszy od nałożenia opatrunku na ranę, mierzenie temperatury ciała, sprawdzenie gardła, ważenie, mierzenie tętna oraz ciśnienia oraz zrobienie zastrzyku wraz z podaniem lekarstw. Zrób wszystko aby mała pacjentka jak najszybciej wróciła do zdrowia!
Leczenie Chorego Pieska

Leczenie Chorego Pieska

Blue to imię małego pieska który jest bohaterem tej gry. Jego pani zabrała go do weterynarza ponieważ zauważyła, że jej pupil nie czuje się byt dobrze. Gra przeznaczona jest głównie dla najmłodszych graczy, polega na wybieraniu właściwych instrumentów medycznych spośród trzech ikonek widocznych na dole ekranu. Wśród nich będą takie przybory jak stetoskop, termometr, patyczek do badania gardła i ciśnieniomierz. Miłej zabawy!
Szpitalny Dyżur

Szpitalny Dyżur

Przygotuj się na ostry dyżur w miejskim szpitalu! Podczas twojej szychty z pewnością wydarzy się bardzo wiele, a ty musisz być przygotowany(a) aby poradzić sobie z każdą, nawet najbardziej niesamowitą sytuacją! Opiekuj się przychodzącymi do ciebie pacjentami i postaraj się zapewnić każdemu z nich należytą opiekę medyczną. Wysyłaj ich na odpowiednią kurację. Jeśli ci się powiedzie otrzymasz awans i odblokujesz kolejne piętro, na którym czeka na ciebie jeszcze więcej szpitalnych niespodzianek!
Leczenie Zębów

Leczenie Zębów

Ostatnio nasza podróżniczka z bajek dla dzieci, Dora, zauważyła że stan jej zębów systematycznie się pogarsza. Postanowiła działać i wybrała się do dentysty. Ostatnio Dora nie dbała o swoje uzębienie i nie pamiętała o wieczornym szczotkowaniu. I oto ma efekty. Prawie w każdym zębie widnieje dziura, wdała się próchnica, trzy zęby wyglądają tragicznie i najlepszym wyjściem będzie ich usunięcie. Rozpocznij pracę i postaraj się doprowadzić zęby bohaterki do ładu!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!