Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Lego Hero Factory

Ucieczka

Ucieczka

Najnowsza gra oparta na serii Lego Hero Factory. Obejmij sterowanie nad jednym z robotów i ruszaj w teren! Będzie nim trójwymiarowe środowisko pełne rozmaitych przeszkód i przeciwników. Do gry wprowadzi cię samouczek w postaci robota, który zapozna cię z celem gry oraz sposobem sterowania. Robot dysponuje działkiem dzięki któremu może niszczyć różne obiekty oraz strzelać do wrogów. Spróbuj ukończyć każdy ze wspaniałych poziomów!
Mózgowy Atak

Mózgowy Atak

Jeśli kochacie gry oparte na Unity to mamy dla was kolejną wspaniałą pozycję, również nawiązującą do serii Lego. W grze Brain Attack musicie odeprzeć ataki kosmicznych potworów na bohaterów Hero Factory. Wybierzcie i uzbrójcie swojego robota i ruszajcie w teren wraz ze swoim towarzyszem. Świat będziemy oglądali z perspektywy lotu ptaka, cały obszar jest w pełni trójwymiarowy. Poruszamy bohaterem za pomocą strzałek i szukamy przeciwnika na mapie. Jeśli go znajdziemy rozpoczynamy ostrzał. Wystrzelanie wszystkich kosmitów równa się ukończeniu danego poziomu, a wszystkich będzie 20.
Ukryte Obiekty Lego Przygoda

Ukryte Obiekty Lego Przygoda

Witajcie fani ukrytych obiektów. Na pewno wiecie, że niedawno na ekrany kin wszedł pierwszy film o klockach Lego. Dzisiaj będziecie mieli okazję poszukać wraz z jego klockowymi bohaterami ukrytych obiektów. Na scenkach znajdziecie między innymi Lego Batmana, Spidermana oraz inne, znane postacie z komiksów.
Twój Własny Odzieżowy Biznes

Twój Własny Odzieżowy Biznes

Celem gry Factory Kingdom jest uruchomienie i prowadzenie twojej własnej fabryki ubrać. Wiadomo, że do osiągnięcia celu trzeba będzie najpierw nasz obiekty dobrze wyposażyć. Musisz zakupić stoły przy których szwaczki będą szyły ubrania, musisz zająć się badaniami, zadbać o czystość, zatrudnić pracowników a także w miarę postępu rozszerzać swoją halę i udostępnić pracownikom pokój w którym będą mogli odpocząć i zjeść lancz. Miłej gry!
Spinnery Lego Ninjago

Spinnery Lego Ninjago

Kolejna interesująca gra z serii Lego Ninjago. Tym razem będziemy mieli okazję popuszczać wirujące spinnery. Na każdym z poziomów musimy zebrać wszystkie rozmieszczone na drodze punkty, w postaci najmniejszych, okrągłych klocków znanych z Lego i doprowadzić naszego wojownika do wyjścia. W tym celu klikamy na niego myszką i wybieramy kierunek oraz siłę rzutu. Masz tylko kilka ruchów więc staraj się wykorzystać ściany od których możesz się odbijać.
Skejter z Klocków

Skejter z Klocków

Na pewno wśród naszych graczy znajdzie się wielu miłośników gier opartych na klockach Lego. Tym razem mamy dla was coś ekstra. Zagrajcie w kolejną, fajną gierkę Lego i wcielcie się w postać pewnego klockowego skejtera! Wskakujcie na deskorolkę i ruszajcie na tor! Podczas jazdy po świecie zbudowanym z klocków możecie wykonywać różne fajne triki naszą postacią i zdobywać punkty! Gra została oparta na silniku Adobe Shockwave.
Klockowy Człowiek ze Stali

Klockowy Człowiek ze Stali

Tym razem czeka na Was gierka poświęcona kolejnemu bohaterowi Marvela. Lego Iron Man to wspaniała strzelanka z klockowym człowiekiem ze stali, podczas której spędzicie czas latając, zbierając energię i strzelając do pojawiających się wrogów. Musicie torować mu drogę wykorzystując w tym celu moce jego niesamowitego pancerza. Cały świat oraz przeciwnicy stworzeni są z klocków Lego, więc na pewno zakochacie się w tej gierce!
Bohaterowie Marvela

Bohaterowie Marvela

The Lego Batman 2 DC Super Heroes to kontynuacja pierwszej części bardzo fajnej gierki LEGO o superbohaterach. Daje nam ona możliwość wcielenia się w jednego z bohaterów wśród których znajdziemy między innymi Batmana, Supermana a nawet Kobietę Kot. Wybierz swojego ulubionego bohatera i rusz w pościg za uciekającym bandytą! Wykorzystaj moce wybranej postaci i pędź przed siebie pokonując po drodze kolejne przeszkody!
The Monsterland Tales

The Monsterland Tales

Zagrajcie w niezwykle wciągającą grę Lego Monster Fighters i zmierzcie się z potworami czającymi się w ciemności. Stawcie czoła złemu Lordowi Wampirów i pokonajcie go wybranym przez siebie bohaterem Lego. Jeśli nie uda Wam się powstrzymać jego planów już wkrótce cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie. Zły Lord planuje zaćmić słońce po to, by jego wampiry nie musiały chować się przed światłem słonecznym. Pięciu bohaterów stanie do nierównej Walki, a jeśli im pomożecie na pewno wyjdą z tego zwycięsko!
Walki Wojowników Lego Ninjago

Walki Wojowników Lego Ninjago

Gra Lego Ninjago Viper Smash jest bardzo podobna do gry Spinjitzu Smash, jednak w stosunku do tej drugiej jest nieco bardziej rozbudowana i rozszerzona o fabułę. Ponownie czeka cię trening ninja pod okiem mistrza, dzięki niemu dowiesz się wszystkiego czego będziesz potrzebował w dalszej części gry. Także i tutaj pojedynki z wężonami odbywają się na arenie podzielonej na kwadratowe pola. Spróbuj pokonać każdego przeciwnika i zmierz się z coraz to silniejszymi i lepszymi oponentami!
Kosmiczny Atak

Kosmiczny Atak

Kosmici atakują miasteczko Lego! Mieszkańcy wpadli w popłoch i wyszli na ulice. Statków jest aż czternaście. Wzbij się w powietrze swoim kosmicznym myśliwcem i rozwal wszystkich przeciwników krążących na ulicami w swoich ufo. Twój myśliwiec jest uzbrojony w działko plazmowe, jednak dłuższe ostrzeliwanie wroga powoduje, że broń się przegrzewa. Musisz wtedy chwilę odczekać. Powodzenia!
Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago

Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago

Przygotujcie się na ostatnią, finałową walkę ninja znanych z Lego Ninjago! Wciel się w rolę jednego z nich, Kaia, i stań do walki z atakującymi cię ze wszystkich stron potworami. Gra przypomina stare bijatyki. Steruj postacią za pomocą kursorów poruszając się po arenie i wygrywaj kolejne potyczki. Wykorzystaj wszystkie umiejętności walki i udowodnij, że zasługujesz na miano wojownika Ninjago!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!