Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Lego Ninjago

Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago

Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago

Przygotujcie się na ostatnią, finałową walkę ninja znanych z Lego Ninjago! Wciel się w rolę jednego z nich, Kaia, i stań do walki z atakującymi cię ze wszystkich stron potworami. Gra przypomina stare bijatyki. Steruj postacią za pomocą kursorów poruszając się po arenie i wygrywaj kolejne potyczki. Wykorzystaj wszystkie umiejętności walki i udowodnij, że zasługujesz na miano wojownika Ninjago!
Spinnery Lego Ninjago

Spinnery Lego Ninjago

Kolejna interesująca gra z serii Lego Ninjago. Tym razem będziemy mieli okazję popuszczać wirujące spinnery. Na każdym z poziomów musimy zebrać wszystkie rozmieszczone na drodze punkty, w postaci najmniejszych, okrągłych klocków znanych z Lego i doprowadzić naszego wojownika do wyjścia. W tym celu klikamy na niego myszką i wybieramy kierunek oraz siłę rzutu. Masz tylko kilka ruchów więc staraj się wykorzystać ściany od których możesz się odbijać.
Legendarny Wojownik Ninjago

Legendarny Wojownik Ninjago

Nowa gra Lego Ninjago! Tym razem naszym bohaterem będzie Kai wraz z którym przemierzymy tajemniczy las pełen trudnych do pokonania przeciwników. Każdy z nich to wymagający przeciwnik. Szkielety są tu niesamowicie wytrzymałe, aby pokonać każdego z nich będziecie musieli wykorzystać nie tylko bronie wojownika, ale również gwiazdki i swój spryt. Głównym celem będzie jednak zabranie wszystkich tajemniczych zwojów ukrytych w terenie.
Walki Wojowników Lego Ninjago

Walki Wojowników Lego Ninjago

Gra Lego Ninjago Viper Smash jest bardzo podobna do gry Spinjitzu Smash, jednak w stosunku do tej drugiej jest nieco bardziej rozbudowana i rozszerzona o fabułę. Ponownie czeka cię trening ninja pod okiem mistrza, dzięki niemu dowiesz się wszystkiego czego będziesz potrzebował w dalszej części gry. Także i tutaj pojedynki z wężonami odbywają się na arenie podzielonej na kwadratowe pola. Spróbuj pokonać każdego przeciwnika i zmierz się z coraz to silniejszymi i lepszymi oponentami!
Finałowa Walka

Finałowa Walka

Wojownicy Lego Ninjago muszą stoczyć ostatnią bitwę z siłami zła. Poprowadź każdego z nich do walki i zmierz się z niekończącą się ilością przeciwników. Jeśli uporasz się z określoną ilością wrogów przejdziesz do kolejnego etapu. Na samym końcu gry czeka na ciebie potyczka z bossem. Skacz po platformach i zbieraj lśniące kule energii. Każda z nich da Ci dodatkową moc dzięki której skuteczniej odeprzesz każdy atak.
Trening Wojowników Ninjago

Trening Wojowników Ninjago

Kolejna gra oparta na popularnej serii klocków Lego Ninjago. Tym razem gra łączy w sobie nie tylko elementy walki ale również elementy strategii i planowania. Rozpoczniesz trening ninja pod okiem swojego mistrza i nauczysz się wykorzystywać swoje umiejętności oraz moce Spinjitzu aby stawiać czoło wrogom. Rozgrywka odbywa się na polu podzielonym na kwadraty na którym możemy przemieszczać wybraną przez siebie postać. Podążaj za wskazówkami a dowiesz się jak nią sterować.
Ścieżka Wojownika

Ścieżka Wojownika

Wybierz jedną ze ścieżek wojownika i spróbuj pokonać każdy z czterech żywiołów - wodę, ziemię, ogień oraz powietrze. Każdy z żywiołów to nieco inne wyzwanie. W dwóch przypadkach musimy unikać naszą postacią spadających z góry ogni lub bryłek lodu, w dwóch kolejnych postaramy się wspiąć jak najwyżej skacząc po skalnych półkach. Poprowadź swojego wojownika Ninjago i spróbuj zdobyć jak najwięcej punktów na każdym z etapów!
Walka z Wężonami

Walka z Wężonami

Jeśli jesteś fanem niesamowitej serii klocków Lego Ninjago to koniecznie zagraj w Spinjitzu Snakedown! To jedna z najlepszych gier opartych na serii. Na początku gry wybieramy jednego z czterech dostępnych wojowników ninja, wraz z którym wyruszymy do walki z atakującymi nas wężonami. Naszą postacią sterujemy za pomocą kursorów, ciosy zadajemy klawiszem Z. W dalszej części gry będziemy mieli okazję wykorzystać różne moce Spinjitzu dzięki którym pokonamy za jednym razem większą ilość przeciwników.
Walka ze Szkieletami Lego

Walka ze Szkieletami Lego

Lego Ninjago Smash Party znów zabierze Was do wspaniałego świata klockowych wojowników ninja w którym będziecie mogli stworzyć swojego własnego, unikalnego wojownika i wraz z nim ruszyć do walki z Wężonami! Udowodnijcie, że zasługujecie na tytuł najlepszego wojownika nindżago pokonując masę przeciwników wykorzystując zarówno jego umiejętności jak i złote bronie. Gra jest bardzo podobna do wcześniejszych części Smash. Wygrywajcie pojedynki a w zamian otrzymacie dostęp do nowych broni i mocy. Przed każdą walką postarajcie się jak najlepiej przygotować swojego wojownika, dzięki czemu szanse na zwycięstwo będą znacznie większe.
Śmiertelne Terytorium

Śmiertelne Terytorium

Wciel się w jednego z czterech wojowników Spinjitzu i wyrusz na misję do śmiertelnie niebezpiecznej doliny, w której niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Nasz wojownik dysponuje złotymi mieczami z którymi skutecznie upora się z każdym wrogiem, musi jednak być czujny i uważać gdzie stawia kolejny krok. Prowadź go zdobywając punkty i zostawiając za sobą pokonanych przeciwników!
Las Potworów

Las Potworów

Wojownicy Ninjago wyruszają w drogę aby podbić kolejne ziemie. Dzisiaj ich celem będzie magiczny las pełem niebezpiecznych, pradawnych istot. Aż roi się tam od szkieletów i innych stworów. Podczas drogi na naszych wojowników czekaj wiele zagrożeń, będą również musieli stoczyć niejedną bitwę. Jeśli się postarasz na pewno z każdej z nich wyjdą zwycięsko.
Turniej Spinnerów

Turniej Spinnerów

Z pewnością będziecie zachwyceni na wieść o pojawieniu się drugiej części świetnej gry Ninjago Energy Spear! Pamiętacie jeszcze na czym polegała część pierwsza? Ta jest jeszcze lepsza i posiada znacznie więcej możliwości! Zabawa jest również jeszcze bardziej wciągająca! Wybierzcie swojego wojownika spośród pięciu dostępnych postaci i rozpocznijcie turniej! Na polu w kształcie przypominającym okręg stoczycie walkę na spinnery. Aby zwyciężyć konieczne będzie wyrzucenie przeciwnika poza obręb pola. Po każdej wygranej otrzymujemy dostęp do dodatkowych modułów które możemy wykorzystać przy kolejnej walce. Są to nowe bronie, miecze, ostrza i wiele innych ciekawostek! Koniecznie zagrajcie i sprawdźcie się w roli wojownika Lego Ninjago!

Opis kategorii

Zagłębcie się w świat wojowników Lego Ninjago i stoczcie epicką bitwę z Wężonami! Wśród wielu, świetnych gier znajdziecie między innymi bijatyki, walki na spinnery, gry platformowe oraz zręcznościowe. W każdej z nich możecie wcielić się w jednego z wojowników ninja i sprawdzić się na ścieżce prawdziwego wojownika!

Popularne gry lego ninjago

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!