Logo strony

Opis kategorii

Zagłębcie się w świat wojowników Lego Ninjago i stoczcie epicką bitwę z Wężonami! Wśród wielu, świetnych gier znajdziecie między innymi bijatyki, walki na spinnery, gry platformowe oraz zręcznościowe. W każdej z nich możecie wcielić się w jednego z wojowników ninja i sprawdzić się na ścieżce prawdziwego wojownika!

Popularne gry lego ninjago

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!