Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Łowienie Ryb

Łowienie Ryb Harpunem

Łowienie Ryb Harpunem

Wybierz się na ryby, tym razem jednak nie wykorzystasz wędki a harpun! Twoim zadaniem będzie oczywiście ustrzelenie jak największych okazów i zdobycie jak największej ilości punktów. Wykorzystaj swoje umiejętności i sprawdź swoją celność oraz refleks!
Łowienie Ryb

Łowienie Ryb

Wybierz się na relaksujące wakacje na jedną z upalnych, tropikalnych wysp i sprawdź, jakie ryby pływają w tych wodach. Czas wypróbować swój nowy sprzęt wędkarskie! Zarzuć spławik i czekaj aż jakaś ryba da się złapać. Następnie zrób wszystko aby się nie zerwała, a to nie będzie takie proste. Musisz naciągać żyłkę z wyczuciem. Spróbuj złowić jak najwięcej dorodnych okazów!

Popularne Gry Łowienie Ryb

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!