Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Mali Einsteini

Kolorowanka Mali Einsteini

Kolorowanka Mali Einsteini

Mali Einsteini to serial animowany produkcji amerykańskiej emitowany na kanale Disney Junior. Jego głównymi postaciami są Leoś, Zuzia, Łukasz i Ania, natomiast ich głównym środkiem lokomocji jest rakieta którą steruje Leoś. W tej gierce będziecie mieli okazję nie tylko pokolorować jeden z wybranych przez siebie obrazków, ale również umieścić bohaterów na jednym z czterech sławnych obrazów. Można powiedzieć, że gra składa się z dwóch osobnych gier w jednej.
Mali Einsteini w Rakiecie

Mali Einsteini w Rakiecie

Kolejna fajna gra oparta na motywach amerykańskiego serialu dla dzieci, Młodzi Einsteini. Tym razem dołączycie do całej ekipy i poprowadzicie ich rakietę. Waszym zadaniem będzie sterowanie pojazdem i zbieranie nut. W ten sposób będziecie odgrywali melodię jednej z piosenek. Omijajcie chmury i starajcie się zebrać jak największą ilość punktów. Jeśli uda wam się złapać pięciolinię otrzymacie bonus. Powodzenia!

Popularne gry mali einsteini

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!