Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Malowanie Paznokci

Malowanie Paznokci Barbi

Malowanie Paznokci Barbi

Witajcie dziewczyny! Wieczorem Barbi wybiera się na randkę. Jest bardzo podekscytowana, ale i poddenerwowana. Nie wie czy zdoła zrobić na chłopaku dobre wrażenie. Z twoją pomocą na pewno jej się to uda jednak będziesz musiała zająć się jej paznokciami. Spróbuj pomalować je na kolor który uważasz za najbardziej odpowiedni!
Artystyczny Manicure

Artystyczny Manicure

Robienie manicure paznokci to codzienny zabieg wszystkich dziewcząt, dbających o każdy detal swojego wyglądu. Poprowadź studio manicure i zabaw się w robienie paznokci każdej z klientek które go odwiedzą. Na górze ekranu widzisz całą gamę różnokolorowych lakierów, wybierz swój ulubiony i nanieś go na paznokcie dłoni. Możesz także zrobić tipsy lub ozdobić je innymi dekoracjami. Na zakończenie nie zapomnij włożyć na rękę klientki jakiegoś pierścionka.
Kreskówkowa Kolorowanka

Kreskówkowa Kolorowanka

Zabawcie się w malarzy i postarajcie pokolorować na wybrane przez siebie kolory obrazek przedstawiający Toma i Jerrego. Malowanie polega na kliknięciu koloru, następnie na kliknięciu lewym przyciskiem myszki na pustym miejscu obrazka.
Malowanie Wielkanocnych Pisanek

Malowanie Wielkanocnych Pisanek

Nie byłoby Wielkanocy bez pisanek. Każdego roku tradycyjnie malujemy jajka na różne kolory i zdobimy najbardziej wymyślnymi wzorkami. Rozpocznij więc przygotowania i postaraj się stworzyć najpiękniejsze pisanki jakie tylko potrafisz! Wykorzystaj do tego celu całą gamę dekoracji oraz kolorów!
Manicure Paznokci

Manicure Paznokci

Dziewczyna którą tym razem się zajmiesz jest miłośniczką mody w stylu Emo. Właśnie odwiedziła twój salon piękności z zamiarem zrobienia sobie pięknego manicure. Zajmij się zarówno jej paznokciami jak i dłońmi przygotowując specjalnie dla niej piękną i przyciągającą wzrok stylizację. Skorzystaj z różnych przyborów klikając na ikonki!
Piękne Paznokcie na Lato

Piękne Paznokcie na Lato

Nadchodzi lato, czas zrobić sobie piękny manicure! W tej grze spróbujesz zabawić się w stylistkę kobiecych paznokci. Przed tobą widnieje dłoń twojej modelki, wykorzystaj różne elementy dekoracyjne dostępne w menu i spróbuj upiększyć ją według własnego pomysłu. Zmieniaj kolory, dodawaj pierścionki i bransoletki i baw się dobrze!
Manicure Poli

Manicure Poli

Na pewno znacie postać Polly Pocket, atrakcyjnej dziewczyny o blond włosach i pięknych niebieskich oczach. Czy pomożecie jej w zrobieniu sobie manicure paznokci? Na pewno macie jakieś fajne pomysły dzięki który sprawicie, że będą wyglądały pięknie. Na górze ekranu znajdują się ikonki z których pomocą będziecie mogły zmienić ich kolor, nałożyć na nie dodatkowe wzorki, pierścionki, bransoletki a nawet tatuaż!

Popularne gry malowanie paznokci

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!