Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Małpy

Przygody Skaczącej Małpki

Przygody Skaczącej Małpki

Czy pomożecie pewnej małpce wspiąć się jak najwyżej? Skaczcie i wspinajcie się po kolejnych platformach, jednak uważajcie aby podczas wykonywania skoku nie spaść w dół. Na zachętę małpka podczas wspinaczki może zbierać banany. Platformy będą cały czas w ruchu więc jeden niewłaściwy skok i upadek gwarantowany.
Rozwesel Małpkę

Rozwesel Małpkę

Trzecia część dość fajnej serii gier które ostatnimi czasy robią w sieci prawdziwą furorę. W każdej z nich zadanie polega na rozweseleniu smutnej małpki poprzez rozwiązywanie różnych zadań. Jest to gra point and click, rozglądamy się po otoczeniu i musimy znaleźć sposób wyjścia z danej sytuacji. Rozglądaj się za wskazówkami!
Kulki w Dżungli

Kulki w Dżungli

Z pewnością każdy starszy gracz pamięta jeszcze zabawnego goryla zwanego Donkey Kong, który swego czasu królował na Pegasusie. Tym razem pomożemy mu przeprawić się przez pełną niebezpieczeństw dżunglę. Na każdym kolejnym etapie zagłębimy się w nią nieco bardziej i postaramy wykorzystać jego wózek do wystrzeliwania różnokolorowych kulek dopasowując je w pary po trzy lub więcej. Miłej zabawy!
Wesołe Małpki

Wesołe Małpki

Piąta część niesamowicie popularnej gry o przygodach pewnej małpki. Podobnie jak w poprzednich częściach także i teraz nasze zadanie będzie polegało na zrobieniu wszystkiego, byle tylko ją rozweselić. W tym celu będziemy musieli wykonywać różne zadania oraz rozwiązywać logiczne łamigłówki. Gra się na zasadzie przygodówek point and click, wskazujemy kursorem dany obiekt i klikamy. Powodzenia!
Zabawne Małpki

Zabawne Małpki

Smutne małpki powracają w kolejnej odsłonie bardzo fajnej i wciągającej gry logiczno przygodowej. Ponownie rozpoczynamy zabawę od wyboru naszego bohatera. Następnie przenosimy się na pierwszy poziom i musimy rozwiązać łamigłówkę. Rozejrzyjcie się uważnie po całej lokacji, zastanówcie się w jaki sposób wykorzystacie znalezione przedmioty i spróbujcie rozweselić naszą bohaterkę! Monkey GO Happy is back! This time with an extra monkey to please :)
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!