Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Mechanik

Mechanik Samochodowy

Mechanik Samochodowy

Wykorzystajcie różne części samochodu aby z ich pomocą zbudować zupełnie nowy model auta! Klikając na ikonki zmieniacie jego nadwozie, zderzak, koła, lusterka, lampy oraz zderzaki. Każde kliknięcie spowoduje zmianę jednego z elementów samochodu. Zabawcie się w konstruktorów i sprawdźcie co Wam z tego wyjdzie!
Mechanik Samochodowy

Mechanik Samochodowy

Jeśli lubisz grzebać przy samochodach to teraz masz ku temu dobrą okazję. W tej prostej gierce twoim zadaniem będzie złożenie z części terenowego jeepa. Umieść błotniki, koła, dach oraz inne elementy zawieszenia samochodu na właściwych miejscach, następnie w drugim etapie zabierz się za jego tuningowanie.

Popularne gry mechanik

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!