Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Minecraft

Minecraft z Zombiakami

Minecraft z Zombiakami

Zagrajcie w Minecraft z zombiakami! Przemierzajcie doskonale znany sobie świat i zmierzcie się z grasującymi po nim potworami. Musicie mieć oczy szeroko otwarte i dokładnie badać teren. Nigdy nie wiadomo, skąd wyskoczy kolejny zombiak który będzie chciał dobrać Wam się do skóry. Na zakończenie czeka Was potyczka z bossem do której musicie dobrze się przygotować. Po wygranej walce odszukajcie teleport, który zabierze Was do kolejnego etapu.
Wersja Online

Wersja Online

Minecraft stał się już grą niemal kultową, z milionami graczy na całym świecie. Choć nie charakteryzuje się zbyt ładną grafiką to jednak ma w sobie coś co ją zastępuje. Tym atutem jest możliwość zbudowania własnego świata od podstaw, tworzenia niesamowitych budowli, zamków lub jeszcze bardziej skomplikowanych konstrukcji. Koniecznie zagrajcie w wersję gry online!
Klon Minecrafta

Klon Minecrafta

Kolejny epizod bardzo fajnego klonu gry Minecraft, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim sympatykom tej wspaniałej gry. Jak zwykle będziecie mogli stworzyć coś z niczego. Od podstaw zbudujcie swoje otoczenie i dopracujcie wszystkie jego detale. Oczywiście nie obędzie się bez zebrania odpowiednich surowców. Zwiedzajcie teren, szukajcie potrzebnych materiałów i sprawdźcie się w roli inżynierów budownictwa!
Budowania Świata

Budowania Świata

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Właśnie pojewiła się nowa wersja Mine Clone, oparta na popularnym Minecrafcie. W tej edycji do swojej dyspozycji otrzymacie jeszcze więcej narzędzi, broni oraz bloków, z których wzniesiecie jeszcze większe i wspanialsze konstrukcje. Stwórzcie wspaniałą krainę pełną ciekawych budynków. Wznoście domy, zamki, wieże i inne konstrukcje które przyjdą Wam do głowy!
Minecraft 3D

Minecraft 3D

Minecraft to gra którą z pewnością gra każdy fan gier komputerowych. To pozycja jedyna w swoim rodzaju. Cała zabawa polega na budowaniu świata z trójwymiarowych sześcianów. Ogranicza nas jedynie nasza własna wyobraźnia, ponieważ możemy w nim zbudować praktycznie wszystko co przyjdzie nam do głowy, począwszy od domów, wież, zamków, pałaców, wieżowców po całe krainy pełne rzek, jezior, gór i systemów jaskiń. Poruszamy się ludzikiem wyposażonym w kilof, korzystamy z różnych materiałów i budujemy! Ta wersja została w całości oparta na bardzo wydajnym silniku Unity 3D, dzięki czemu uświadczy na nie tylko ładna, trójwymiarowa grafika ale również płynna animacja.
Obrona Drogi

Obrona Drogi

Świetna gierka Tower Defense oparta na Majkrafcie. Opowiada historię gościa o imieniu Steve który wyrusza na poszukiwanie innych graczy przebywających gdzieś na jednym z serwerów. Będzie musiał uciekać przed goniącymi go postaciami, kopać tunele a następnie zabezpieczać ścieżkę którą wykopać tak, aby pościg nie był w stanie się przez niego przedrzeć. Zapoznaj się z krótkim wstępem który wprowadzi cię do gry i rozpocznij zabawę w obronę drogi!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!