Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Minionki Rozrabiają

Szukanie Gwiazdek Minionków

Szukanie Gwiazdek Minionków

Zabawcie się w poszukiwanie gwiazdek ukrytych na obrazkach przedstawiających sceny z pierwszej części bajki Minionki Rozrabiają! Jeśli przyjrzycie im się dokładnie na pewno nie będziecie mieli większych problemów ze wskazaniem każdej z nich. Dodatkowo odblokujecie kolejny poziom na którym ujrzycie następną scenę.
Puzzle z Minionkami

Puzzle z Minionkami

Spróbujcie uporać się z trzema obrazkami pochodzącymi z filmu Minionki Rozrabiają! Ponownie ujrzycie różne sceny przedstawiające jej bohaterów, jednak tym razem nie będzie to szukanie ukrytych obiektów, a puzzle, na dodatek obrotowe puzzle. Wszystkie fragmenty znajdują się na swoich miejscach, zostały jednak poobracane wokół własnej osi. Spróbujcie to poprawić!
Minionek u Okulisty

Minionek u Okulisty

Nawet Minionki muszą dbać o swoje oczy. Dzisiaj jeden z nich musi odwiedzić lekarza okulistę i sprawdzić, czy jego wzrok jest w dobrej kondycji. Musi się upewnić, że ostrość jego wzroku jest w normie i potrafi dostrzec literki znajdujące się na tablicy. Lekarze przeprowadzi kilka testów aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym porządku. Na początku oczy minionka trzeba będzie zakropić. Następnie rozpocznie się pierwszy test w którym pan doktor sprawdzi czy Minionek dobrze widzi na małą odległość. Pomóż mu zaliczyć wszystkie testy!
Minionki Ukryte Obiekty

Minionki Ukryte Obiekty

Czy macie ochotę zabawić się w wyszukiwanie obiektów ukrytych na obrazkach? Poszczególne sceny które ujrzycie w grze nawiązują do nowej części bajki o przygodach Minionków. Wszystkie obiekty zostały bardzo sprytnie ukryte w przedstawionym na scenach otoczeniu, wystarczy że je znajdziecie i klikniecie myszką.
Leczenie Minionka

Leczenie Minionka

Pewien mały Minionek został ciężko ranny w wypadku, który przed chwilą wydarzył się w laboratorium. Twoim zadaniem będzie przywrócenie mu zdrowia. Minionek potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. Jest w bardzo ciężkim stanie i tylko ty możesz mu pomóc. Opatrz jego rany, zdezynfekuj skaleczenia, pozbądź się drzazg i guzów. Na pewno po kilku chwilach bohater będzie wyglądał jak nowy.

Popularne Gry Minionki Rozrabiają

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!