Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Monster Haj

Szalone Monster Traki

Szalone Monster Traki

Wystartuj w szalonym wyścigu Monster Traków w którym wszystkie ruchy są dozwolone. Zmierzysz się z innymi Monster Truckami i postarasz się wyprzedzić swoich przeciwników, choćby oznaczało to rozwalenie wszystkiego co stanie co na drodze. Pościgasz się w pustynnej, piaszczystej i górzystej scenerii. Jeśli dojedziesz do mety jako pierwszy zdobędziesz pierwsze miejsce i odblokujesz kolejny poziom.
Przeszkody dla Monster Traka

Przeszkody dla Monster Traka

Bardzo fajna, zabawna i wciągająca gierka dla miłośników jazdy Monster Trakami! Utoruj sobie drogę co celu i nie pozwól, aby którakolwiek z przeszkód była w stanie cię zatrzymać. Na zakończenie możesz dodać swój wynik do listy najlepszych i sprawdzić, jak powiodło się innym graczom.
Nocna Jazda Monster Trakiem

Nocna Jazda Monster Trakiem

Jest ciemna noc a księżyc oraz giazdy lśnią już na niebie. Wyruszyłeś na misję swoim wielkim monster trakiem. Podczas jazdy sprawdzisz, czy jesteś w stanie przeprowadzić go przez wszystkie przeszkody które będą wyłaniały się z mroku nocy. Podróż po ciemku może być bardzo trudna więc lepiej uważaj na wszystkie przeszkody i nie wywróć pojazdu na dach!
Bohaterski Monster Trak

Bohaterski Monster Trak

Wsiadaj za kółko wielkiego monster traka któremu nic nie jest w stanie stanąć na drodze. Pędź przed siebie i rozwalaj wszystko co stanie ci na drodze. Siej totalne zniszczenie i demolkę wszędzie gdzie się pojawisz. Dodatkową zaletą tej gierki jest fakt, że została stworzona na silniku Unity 3D. Możemy wykonywać na prawdę fajne i wysokie skoki ciesząc się piękną, trójwymiarową grafiką i masą akcji!
Różnice Monster High

Różnice Monster High

Jeszcze jedna, nowa gra dla fanek dziewcząt z Monster High oraz gier polegających na szukaniu różnic. Tym razem będzie ich tylko sześć. Spróbuj je odszukać. Pamiętaj, że za każde prawidłowe kliknięcie dostaniesz 100 punktów podczas gry za kliki nieprawidłowe 10 punktów zostanie odjęte z twojej puli. Przyjrzyj się bardzo uważnie każdej scence a z pewnością się nie pomylisz.
Kolorowanie Dziewczyn z Monster High

Kolorowanie Dziewczyn z Monster High

Witajcie na szkolnych zajęciach Monster High z malowania! Zarówno Frankie Stein, jak i Draculara, Lagoona Blue, Ghoulia Yelps czy Clawdeen Wolf z przyjemnością zabawią się w twoje modelki. Wybierz jedną z dziewczyn którą chcesz kolorować i rozpocznij wybieranie kolorów! Na pewno każda z dziewcząt będzie zachwycona twoim gustem przy wyborze barw dla poszczególnych części ich stroju!
Anioły Monster High

Anioły Monster High

W tej ubierance będziesz miała okazję ubrać nie jedną, a trzy dziewczyny z Monster High! Na początku gry możesz wybrać jedną z nich, następnie przejdziesz do ekranu na którym możesz zmieniać różne części jej stroju począwszy od sukienki aż po buty. Możesz także zmieniać jej fryzurę oraz dobrać do całego stroju kilka dodatkowych gadżetów!
Szalony Monster Trak

Szalony Monster Trak

Przygotujcie się na zwariowaną jazdę wielkim Monster Trakiem którym postarasz się pokonać wyboisty teren i dotrzeć do mety. Po każdej kraksie tracisz jeden z pojazdów, a masz ich tylko 10. Jeśli zniszczysz każdy z nich przegrywasz grę. Niektóre poziomy to prawdziwy tor kaskaderski. Zagraj i przekonaj się sam!
Szalone Monster Traki

Szalone Monster Traki

Siadaj za kierownicę wielkiego Monster Traka i weź udział w pojedynku na śmierć i życie. Wygra ten samochód, który jako ostatni pozostanie na placu boju. Gra to klasyczny deatch match - pokonaj wszystkich swoich przeciwników i nie daj się zabić. Każde uderzenie uszkodzi twój samochód więc staraj się unikać wszelkich kolizji, chyba że atakujesz. Dodatkowo masz możliwość zakupu dodatkowego osprzętu w sklepie. Powodzenia!
Kolorowanka Monster Haj

Kolorowanka Monster Haj

Przygotujcie się na drugą sesję kolorowania postaci z Monster High! Podczas gry spotkacie między innymi takie postacie jak Spectra Vondergeist, Nefera De Nile, Abbey Bominable, Operetta oraz chłopaków HoltHyde, Jackson Jekyll. Po wybraniu waszej ulubionej bohaterki lub bohatera przechodzicie do kolorowania. Pe lewej stronie widnieje cała paleta pędzli różnych kolorów. Nanoście je na postać za pomocą myszki i nadajcie jej nieco barw!
Ukryte Obiekty Lalek

Ukryte Obiekty Lalek

Spróbujcie swoich sił w najnowszej gierce o Monster High i na obrazku przedstawiającym przyjaciółki poszukajcie kilku ukrytych obiektów. Przyjrzyjcie się liście i na jej podstawie wskażcie każdy z ukrytych obiektów za pomocą myszki. Powodzenia!
Śnieżny Monster Trak

Śnieżny Monster Trak

Spróbuj pokonać trudny, zimowy teren za kierownicą wielkiego monster traka i zebrać wszystkie rozmieszczone na trasie monety. W tych warunkach pogodowych bardzo łatwo o wywrotkę więc musisz wykazać się refleksem i w miarę potrzeby szybko zareagować na zachowanie swojego pojazdu.

Popularne gry monster haj

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!