Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Monster Haj

Potworny Pokój

Potworny Pokój

Jesteś uwięziony w pewnym pokoju który prawdopodobnie należy do typowego nastolatka. Znajdziesz w nim takie przedmioty jak gitara elektryczna, stojący obok biurka teleskop, kilka przedmiotów sportowych, komputer i tak dalej. Tym co go wyróżnia są dziwaczne potworki stojące w kilku miejscach. Z wyglądu przypominają one Gremliny. Sprawdź się w rozwiązywaniu zagadek i spróbuj przed nimi uciec!
Karty Potworów

Karty Potworów

W tej grze będziesz miał okazję spróbować swoich sił na trzech poziomach. Każdy z nich różni się ilością kart pamięciowych. Gra posiada również limit czasu w którym musisz odszukać wszystkie pary kosmitów z kreskówki o Benie 10. Wśród nich znajdziesz zarówno kosmitów z którymi Ben walczy na co dzień jak i postacie w które potrafi się przemienić. Miłej gry!
Szpital dla Potworów

Szpital dla Potworów

Przenieście się do szpitala przeznaczonego głównie dla potworów, które ucierpiały w starciach z ludźmi. Co chwilę czeka na ciebie zadanie wyleczenia kolejnego, nietypowego pacjenta. Może to być wampir, może to być mumia, musisz być gotowy na wszystko. Czasami będzie konieczne naklejenie plastra na ranę, innym razem z kolei potrzebne będzie zakropienie oczu odpowiednim płynem. Postarajcie się doprowadzić każde straszydło do ładu!
Fryzjerka Venus

Fryzjerka Venus

Venus McFlytrap to piętnastoletnia córka roślinnego potwora, która uwielbia ubierać się w stroje o krzykliwych kolorach. Lubi przyciągać do siebie uwagę innych, zawsze stara się być w centrum uwagi. Dzisiaj postanowiła zmienić kolejny element swojego wyglądu, a będzie nim fryzura. Czy będziesz w stanie ułożyć jej włosy tak, aby nowa fryzura odzwierciedlała jej charakter? Następnie zajmij się jej makeupem oraz strojem!
Ognista Ciężarówka

Ognista Ciężarówka

Crazy Flame Truck to gra na jednego gracza. Sterujemy w niej bardzo ładnym Monter Truckiem na którego boku widnieje ognisty vinyl. Skoro dysponujemy tak wielkim pojazdem to na pewno trasa nie będzie łatwa, i owszem. Będziemy zmagać się z różnymi stromymi górkami, pojeździmy po dachach innych samochodów i będziemy zbierali bonusy rozmieszczone tu i tam. Odblokujcie wszystkie poziomy i bawcie się dobrze podczas pokonywania toru przeszkód!
Draculaura Zdaje Prawo Jazdy

Draculaura Zdaje Prawo Jazdy

Draculaura ma już 1600 lat, niedawno obchodziła swoje urodziny jednak do tej pory nie zrobiła prawa jazdy. Dodatkowo w prezencie dostała piękne i szybkie auto. Postanowiła w końcu spróbować swoich sił i zapisała się na kurs. Teraz czeka ją już tylko egzamin. Jeśli go zda już wkrótce będzie mogła wyruszyć samochodem na przejażdżkę po okolicy. Na pewno przyda jej się twoja pomoc. Pokieruj jej czarnym samochodem, zbieraj bonusy i kieruj się za strzałkami które wskażą ci gdzie zaparkować.
Szalony Dentysta

Szalony Dentysta

Niemal każda gwiazda którą podziwiamy na ekranach telewizorów regularnie korzysta z usług dentysty. Tym razem będziecie mieli okazję stanąć po drugiej stronie fotela i zająć się ich zębami. W grze spotkacie takie postacie jak Draculaura z Monster High, Barbie, Hannah Montana, Justin Bieber, Selena Gomez a nawet Christiano Ronaldo. Na pierwszy ogień pójdzie Draculaura której zęby wyglądają po prostu koszmarnie. Postaraj się zaplombować jak najwięcej dziur a w razie konieczności wyrwij zęba i wstaw w jego miejsce nowego!
Ślub Draculaury

Ślub Draculaury

Czy możecie w to uwieżyć Draculaura i Clawd Wolf właśnie się zaręczyli i Draculaura jest strasznie podekscytowana! Już nie może się doczekać tego wspaniałego dnia, w którym razem staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie TAK! Nasza bohaterka zaraz po zaręczynach zaczęła zastanawiać się jak jej ślub powinien wyglądach. Chce żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik i nie ma się co jej dziwić. Jak każda dziewczyna chce wyglądać po prostu cudownie i pokazać się swojemu ukochanemu we wspaniałej, białej sukni ślubnej. Wybierz dla niej cudowny, ślubny strój nie zapominając o wszystkich niezbędnych gadżetach!

Popularne gry monster haj

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!