Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Mordechaj I Rigby

Świąteczne Zawody

Świąteczne Zawody

Odwiedźcie bohaterów Zwyczajnego Serialu i pomóżcie im wygrać zabawny, zimowy pojedynek. Mordechaj i Rigby zmierzą się ze świętym Mikołajem w biegu przełajowym. Nie lekceważcie przeciwnika. Choć Mikołaj wygląda ociężale, dodatkowo na swoich plecach niesie wielki wór wypakowany prezentami to i tak dobrze radzi sobie z przeskakiwaniem przez płotki. Jeśli nie przyłożycie się do zawodów na pewno bez problemu Was pokona. Biegnijcie i naciskajcie spację przed każdym płotkiem aby zdążyć go przeskoczyć!
Obrona przed Zombie

Obrona przed Zombie

Nightmare Athon to gra z bohaterami Zwyczajnego Serialu. Mordechaj i Rigby będą musieli stawić czoło hordom zombie zmierzających w stronę ich miasta. Mordechaj potrafi rzucać kamieniami dzięki czemu będzie mógł załatwiać potwory z większej odległości. Rigby natomiast zadziała w sytuacjach kryzysowych gdy zombiaki podejdą zbyt blisko. Będzie mógł przywalić im z długiego kija. Postaraj się wytrzymać jak najdłużej i zdobyć jak najwięcej punktów!
Antyczna Przygoda

Antyczna Przygoda

Mordechaj i Rigby znajdują się na ziemiach starożytnych Indian. Niedawno udało im się znaleźć starą mapę która prawdopodobnie doprowadzi ich do skarbu, jednak droga do celu będzie wymagała współpracy obu postaci Zwyczajnego Serialu. Jeden gracz obejmie kontrolę nad Mordechajem, drugi poprowadzi Rigbyego. Postarajcie się odszukać wszystkie brakujące części totemu stojącego na samym początku poziomu i umieścić je we właściwych miejscach. Bohaterowie potrafią także latać, ale nie powiem Wam co będzie ich napędem odrzutowym.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!