Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Motory

Jazda w Dżungli

Jazda w Dżungli

Zabierz Bena na trudną jazdę z przeszkodami przez samo serce pewnej dżungli. Wspinaj się na góry, przeskakuj nad przepaściami i nie strać kontroli nad pojazdem. Spróbuj również zebrać jak najwięcej dodatkowych bonusów rozmieszczonych na trasie.
Motorem po Watykanie

Motorem po Watykanie

Wsiadajcie na motor i ruszajcie na przejażdżkę po Watykanie! W tle ujrzycie sceny przedstawiające architekturę miasta, na drodze natomiast natkniecie się na wiele różnych przeszkód które będziecie musieli pokonać, jeśli chcecie dojechać do celu.
Motorem przez Las

Motorem przez Las

Naruto pomiędzy kolejnymi walkami uwielbia jeździć na motorze. Pomóżcie mu w kolejnej, trudnej jeździe bez trzymanki i dopilnujcie, aby nie przewrócił się podczas szalonej jazdy po lesie. Wspinaj się wraz z nim na drewniane przeszkody i pokonuj teren tak, aby się nie wywrócić.
Szalona Jazda Sonika

Szalona Jazda Sonika

Sonik zaopatrzył się w nowy supermotor do zadań specjalnych. Z nim nie straszne mu będą najbardziej pochyłe wzniesienia. Pokonaj nim trasę gry i dotrzyj do celu w jak najkrótszym czasie. Czeka cię szybka i zabawna jazda bez trzymanki!

Spróbuj wraz z Timem pokonać trudną trasę na motorze. Droga prowadzi przez bardzo wyboisty teren pełny rozmaitych pagórków i zagłębień. Musisz w porę wybalansować motocykl jeśli nie chcesz zaliczyć przewrotki. Poprowadź naszego bohatera po tym kolorowym świecie i dojedź do finiszu każdej trasy!
Nowy Motor Sonika

Nowy Motor Sonika

Siadaj wygodnie i weź udział w szubki, dynamicznym i pełnym akcji motorowym wyścigu wraz z liskiem Sonikiem! Wciśnij gaz do dechy, wyskakuj w powietrze, wykonuj przewrotki i zbieraj monety. Spróbuj swoich sił na każdym z 10 poziomów i dojedź do końca każdego z nich!
Motorem przez Noc

Motorem przez Noc

Jeśli przejażdżka po torze przeszkód motorem to dla was pestka, to spróbujcie zrobić to samo po ciemku. Siadajcie na motor i wykorzystajcie wszystkie swoje umiejętności nabyte w podobnych grach aby doprowadzić naszego motocyklistę do celu bez ani jednej wywrotki, co będzie raczej trudne do wykonania!
Supermotor

Supermotor

Wsiadaj na supermotor i ruszaj na wyprawę prowadzącą przez teren po którym przejadą jedynie najlepsi kierowcy. Balansuj swoim motocyklem crossowym i spróbuj uporać się z przeszkodami, górkami i dolinami. Posiadasz limitowaną ilość żyć więc lepiej nie szalej i dostosuj prędkość do trasy.
Godziny Szczytu

Godziny Szczytu

Dla naszego bohatera nawet najbardziej zapchana i zatłoczona ulica nie stanowi problemu. Po prostu przejedzie swoim motorem po dachach samochodów. Bez Waszej pomocy jednak na pewno wywróciłby się po kontakcie z pierwszym autem. Pomóżcie mu jechać przed siebie i zdobywajcie punkty na każdym poziomie!
Człowiek Pająk na Motocyklu

Człowiek Pająk na Motocyklu

Spiderman postanowił zmierzyć się z trudnym wyzwaniem i pokonać pełną przeszkód trasę na motocyklu. Pomóż mu wykonywać szalone, kaskaderskie wyskoki i zdobywać kolejne punkty! Musisz uważać podczas lądowania ponieważ nietrudno o wywrotkę!
Wyścig Motorowy 3D

Wyścig Motorowy 3D

Przetestuj swoje umiejętności jazdy motorem i udowodnij, że na prawdę potrafisz jeździć! Wybierz jeden z trybów gry, karieru lub free mode i weź udział w wyścigu. Pokonuj okrążenia i zmagaj się z przeciwnikami na trójwymiarowym torze. Wykorzystaj również możliwość włączenia nitro oraz driftowania na zakrętach.
Motorowy Wyścig Bena

Motorowy Wyścig Bena

Na pewno lubicie gry wyścigowe. jeszcze lepiej, jeśli ich głównymi bohaterami są wasze ulubione postacie z kreskówek. Czy pomożecie Benowi 10 wystartować w motorowym wyścigu i poprowadzić go przez wszystkie okrążenia? Gaz do dechy i pędźcie przez tor zaliczając checkpointy i wyprzedzajcie innych motocyklistów. Zwycięstwo jest w zasięgu ręki!

Opis kategorii

Jeśli lubicie szaloną jazdę na motorach, skuterach oraz crossach to wspaniale! W tej kategorii znajdziecie wiele świetnych gier w których będziecie mieli okazję pokazać co potraficie! Weźmiecie udział w motorowych wyścigach, spróbujecie swoich sił w jeździe przez przeszkody, poskaczecie na rampach, a to wszystko w bardzo zróżnicowanych sceneriach oraz trasach!

Popularne gry motory

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!