Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Nick Jr

Przygoda Dory

Przygoda Dory

Witajcie! Jeśli jesteście miłośnikami przygód Dory znanej z kreskówek Nick Jr to koniecznie spróbujcie odszukać każdą różnicę ukrytą na obrazkach przedstawiających ją w różnych sytuacjach! Na początku wyglądają one tak samo, jednak dłuższa obserwacja z pewnością sprawi, że zauważycie kilka niewielkich szczegółów które je od siebie odróżniają. Znajdźcie je wszystkie!
Umizumi i Zabawa w Chowanego

Umizumi i Zabawa w Chowanego

Nowa gra dla wszystkich miłośników i miłośniczek Umizumi, serialu edukacyjnego dla dzieci emitowanego na kanale Nick Jr! Dzisiejszego dnia Milli wybrała się do parku aby przetestować swoją nową sukienkę która może zmieniać swój wygląd. Dzięki temu jest ona w stanie wtopić się w otoczenie tak dobrze, że staje się prawie niewidoczna. Spróbujcie odszukać ją na każdym z obrazków przedstawiających piękny park!
Ciuchcia Dory

Ciuchcia Dory

Sprawdźcie swoje umiejętności w kolejnej grze o przygodach podróżniczki Dory znanej z kreskówek na kanale Nick Jr i Nickelodeon i poprowadźcie zabawną ciuchcię przez trudny teren. Zadaniem Dory będzie przetransportowanie towaru z jednej stacji kolejowej do drugiej, jednak zadanie to może okazać się dość trudne z uwagi na wyboju. Łatwo zgubić towar więc lepiej sterujcie prędkością pociągu i w razie potrzeby naciśnijcie na hamulec.
Dora na Sankach

Dora na Sankach

Piękna zima za oknami, więc Dora niewiele myśląc postanowiła pozjeżdżać ze wzgórza na sankach. Czy pomożecie jej dojechać na sam dół stoku i nie uderzyć w żadne drzewo lub kamień wystający ze śniegu? Kierujcie jej sankami za pomocą kursorów i pomóżcie jej przeżyć kolejną przygodę!
Ukryte Skarby Dory

Ukryte Skarby Dory

Obejrzyjcie dokładnie każdy obrazek przedstawiający Dorę oraz jej przyjaciół. Dora wybrała się na poszukiwanie skarbów a ty jej w tym pomożesz. Na każdej scenie postaraj się znaleźć wszystkie cenne, złote monety ukryte na obrazkach i podążaj za kolejnymi etapami tej niesamowitej przygody!
Pokoloruj Obrazek z Dorą

Pokoloruj Obrazek z Dorą

Jeszcze jedna gierka online dla wszystkich miłośników kolorowania obrazków! Po jej uruchomieniu ujrzycie bardzo przyjemną i sielankową scenkę przedstawiającą Dorę wraz ze swoim przyjacielem małpką. Zastanówcie się jakie kolory można jej nadać i zobaczcie jak obrazek będzie wyglądał gdy skończycie pracę!
Kolorowanka z Diego

Kolorowanka z Diego

Na obrazku który za chwilę zobaczycie Diego zjeżdża po linie zaczepionej do drzewa. Na scenie oprócz głównego bohatera znajdują się również zwierzęta. Postarajcie się nadać całemu otoczeniu oraz widocznym na obrazku postaciom oryginalne kolory znane z bajek o Diego! Wystarczy, że będziecie klikali na palecie pędzlem a następnie na obrazku.
Dora na Wsi

Dora na Wsi

Dora w te wakacje postanowiła wybrać się na wieś. Oczywiście jak zwykle towarzyszy jej zaprzyjaźniona małpka będąca jej najlepszym przyjacielem. Na obrazku znajduje się również papuga. W wiejskim otoczeniu autorzy gry ukryli kilka liczb które są bardzo słabo widoczne. Jeśli kilkakrotnie obejrzycie każde miejsce na scence na pewno je dostrzeżecie. Wtedy pozostanie wam tylko ich kliknięcie.
Budowa Maszyn z Umizumi

Budowa Maszyn z Umizumi

Pewnego dnia Geo z Umizoomi postanowiła pobawić się w konstruktorkę maszyn. Możesz wybrać jedną z dostępnych w menu konstrukcji - może to być na przykład helikopter, łódź podwodna lub statek. Każda z nich będzie zbudowana z figur geometrycznych. Koniecznie pomóżcie jej i zagrajcie w tą gierkę edukacyjną i poszukajcie wszystkich potrzebnych do budowy fragmentów w otoczeniu!
Dora Jako Nauczycielka

Dora Jako Nauczycielka

Właśnie rozpoczyna się kolejny rok szkoły w której Dora jest nauczycielką. Nie jest to typowa szkoła ponieważ znajduje się głęboko w lesie a uczęszczają do niej szkolne zwierzęta. Przygotuj się na powitanie nowej klasy wybierając dla Dory nowy strój, w którym będzie wyglądała ładnie i zrobi wrażenie na swoich uczniach!
Kąpanie Małej Dory

Kąpanie Małej Dory

Każda fanka przygód Dory z Nick Jr na pewno doskonale wie, jak jego bohaterka wygląda. Prawie wcale się nie zmieniła od czasu, gdy była jeszcze bardzo małą dziewczynką. Sprawdźcie jak wtedy wyglądała, co więcej, pomóżcie jej mamie ją wykąpać. Jeśli nie dacie jej zabawek po chwili się rozpłacze, a wtedy z kąpieli nici. Dopilnujcie, aby przez cały czas promieniała i była w świetnym humorze!
Drużyna Umizumi Buduje Latawce

Drużyna Umizumi Buduje Latawce

Kolejna, bardzo fajna gra dla wszystkich miłośników Drużyny Umizoomi! Pewnego dnia drużyna Umizumi - Milli, Bot i Geo wybrali się na pobliską łąkę popuszczać własnoręcznie zbudowane latawce. Nagle zerwał się bardzo silny wiatr który wyrwał im z rąk sznurki, do których latawce były przymocowane. Czy pomożesz im je odzyskać? Steruj bohaterką podczas lotu za pomocą myszki i wybieraj właściwe kształty geometryczne. Musisz jednak uważać na nisko latające ptaki oraz na inne kształty które nie pasują do wzoru.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!