Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Niesamowity Świat Gumballa

Strzelanie Wodnymi Balonami

Strzelanie Wodnymi Balonami

Odwiedź zabawnego Gumballa, bohatera kreskówki Niesamowity Świat Gumballa emitowanej na Cartoon Network i pomóż jej bohaterowi w strzelaniu balonami wypełnionymi wodą! To wspaniała gierką składająca się z całej masy ciekawych poziomów. Po prostu steruj wodnym pistoletem i postaraj się dobrać kąt oraz siłę strzału tak, aby balon godził w stojącego po drugiej stronie poziomu jegomościa.
Konkurs Skoków

Konkurs Skoków

Przenieście się do niesamowitego świata Gumballa i weźcie wraz z bohaterem udział w zwariowanym, szkolnym konkursie w skokach do wody! Będzie wysoko a z każdą chwilą nasza postać będzie spadać coraz szybciej. Sterujcie Gumballem Wattersonem za pomocą kursorów i pomóżcie mu zebrać jak najwięcej pierścieni podczas lotu. Miłej zabawy!
Świat Kucyków Pony

Świat Kucyków Pony

Odwiedź kolorowy i bajkowy świat zamieszkiwany przez kucyki pony. W tyn letni dzień kucyki postanowiły posprzątać swoje miasteczko, być może przy okazji uda im się znaleźć różne rzeczy które się w nim pogubiły. Pomóż im w poszukiwaniach i spróbuj wypatrzyć je na kolejnych obrazkach!
Trzy Pisanki w Linii

Trzy Pisanki w Linii

Gierka stworzona specjalnie z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych! Zamieniajcie ze sobą różnokolorowe pisanki i układajcie je po trzy takie same w jednej linii. Zdobywajcie punkty i bawcie się dobrze! Wesołych świąt!
Świat w Mroku

Świat w Mroku

Przez wiele lat świat pogrążony był w ciemnościach. Gwiazdy już dawno przestały mienić się na nocnym niebie. Wszystko spowił wszechobecny mrok. Tylko Bóg jest w stanie przywrócić światło i sprawić, że gwiazdy zaświecą jeszcze raz. Wciel się w pewnego stworka który przemierza go z małą lampką i pomóż mu zebrać tyle gwiazd ile tylko zdołasz!
Wyścig Formuły 1

Wyścig Formuły 1

W tym epizodzie trójwymiarowej wyścigówki zasiądziecie za kierownicą najszybszego bolidu świata - Formuły 1. Osiągniecie nim niesamowite prędkości które dosłownie wgniatają w fotel. Przy tych prędkościach każdy błąd może skończyć się tragicznie. Trzeba posiadać niesamowity refleks aby zapanować nad pojazdem w porę. Czy uda ci się wygrać tak szybki i dynamiczny wyścig?
Rajd Batmana 3D

Rajd Batmana 3D

Wsiadaj za kierownicę jednego z najbardziej znanych i najszybszych pojazdów Batmana i ruszaj na niesamowity wyścig po ulicach Gotham City i nie tylko! Pędząc przez pięknie wyrenderowane trójwymiarowe trasy staraj się nie wyjeżdżać na pobocze i pokonać każdego z przeciwników! Dotrzyj do mety jako pierwszy i zdobywaj punkty oraz dodatkowe możliwości!
Porządkowanie Muzeum

Porządkowanie Muzeum

Tego dnia w muzeum zrobił się niesamowity bałagan. Przez pomieszczenia przewaliły się setki zwiedzających, teraz jednak trzeba po nich posprzątać. Musisz odszukać aż 125 ukrytych tutaj obiektów i poukładać wszystko na swoje miejsca przed kolejnymi godzinami otwarcia. Bierz się do roboty ponieważ czas ucieka. Pamiętaj, że masz ograniczoną ilość klików!
Niesamowity Spiderman

Niesamowity Spiderman

Spiderman to kolejna, bardzo znana i lubiana postać komiksowego superbohatera. Po ugryzieniu pająka nabył niesamowitą moc która pozwala mu wspinać się po pionowych ścianach i wypuszczać z rąk pajęczynę. Przyjrzyj się scenkom nawiązującym do jednej z części filmów i spróbuj wskazać myszką każdą z różnic. Na początku gry z pewnością nie zauważysz ich wszystkich, jednak po chwili zaczną się ujawniać.
Zielony Potwór na Motorze

Zielony Potwór na Motorze

Niesamowity Hulk postanowił wybrać się na przejażdżkę i odpocząć na łonie natury. Pomóż mu w pokonywaniu trudnego terenu na motorze, a w międzyczasie podziwiaj piękne krajobrazy przewijające się w tle. Niestety trasa będzie dość nietypowa, momentami bardzo trudna do pokonania. Czasami drogę zatarasuje Ci jakiś porzucony samochód lub ciężarówka, jednak nie pozwól, aby było to w stanie cię zatrzymać.
Niesamowity Spajdermen

Niesamowity Spajdermen

Tym razem aby Spiderman mógł osiągnąć swój cel będzie musiał dotrzeć do końca poziomu zbierając wszystkie koszulki Batmana oraz Transformers. Podczas gry będziesz wystrzeliwał swoją sieć i pokonywał kolejne lokacje od budynku do budynku uważając aby nie spaść wprost pod koła jadących po miejskich drogach samochodów. Wykorzystaj umiejętności człowieka pająka a na pewno osiągniesz sukces.
Porządki w Domu Farmera

Porządki w Domu Farmera

W przeciwieństwie do większości dziewczyn bohaterka tej gry bardzo lubią sprzątanie. Dzisiaj postanowiła pomóc swoim dziadkom w uporządkowaniu farmerskiego domku. Gdy tylko skończyła szkołę rzuciła plecak i wskoczyła do autobusu. Po dotarciu na miejsce zobaczyła niesamowity bałagan. Dziadkowi nie mają już niestety siły aby samemu poradzić sobie z tym bałaganem. Weź sprawy we własne ręce i uporządkuj wszystkie porozrzucane przedmioty, wyrzuć śmieci i zamieć podłogę!

Popularne Gry Niesamowity Świat Gumballa

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!