Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry O Koniach

Wyścigi Konne

Wyścigi Konne

Przyjemna i bardzo ładnie zrobiona gierka o koniach. Wystartujemy w turnieju który będzie polegał na pokonywaniu przeszkód. Poprowadź konia przez wszystkie przeszkody rozmieszczone na torze, przeskakuj płotki i zdobywaj punkty. Dopracowana i pełna detali grafika sprawi, że poczujecie się jak na prawdziwych zawodach!
Konne Wyścigi

Konne Wyścigi

Druga gra nawiązująca do wyścigów konnych, także oprawiona w bardzo ładną, pełną detali grafikę. Tym razem nie będziemy przeskakiwać koniem nad płotkami i innymi przeszkodami a weźmiemy udział w wyścigu. Sprawdź się w roli dżokeja i spróbuj doprowadzić rumaka do mety zajmując jak najwyższą pozycję!
Barbi Jedzie Konno

Barbi Jedzie Konno

Barbie wybrała się na wakacje do swojego wujka który prowadzi konne ranczo. Barbie kocha konie i uwielbia konną jazdę. Pomóż jej podczas jednej z takich wypraw i poprowadź konia przez leśny teren tak, aby nasza bohaterka przez przypadek z niego nie spadła. Jeśli dobrze ci pójdzie to na pewno dowieziesz ją bezpiecznie do celu.
Miasto Kowbojów

Miasto Kowbojów

Gierka dla fanów klimatu dzikiego zachodu. Przenieście się w tamte czasy i zobaczcie na własne oczy, jak wyglądały dzikie tereny bezprawia które przemierzali na swoich koniach ówcześni rewolwerowcy. Odwiedzicie kilka lokacji, na pierwszej z nich znajduje się stary dyliżans. Wokół niego wala się masa przedmiotów. Musicie poszukać wśród nich jedynie kilku rzeczy. Jak Wam się uda przejdziecie do kolejnej lokacji.
Zosia w Powozie

Zosia w Powozie

Wyobraźcie sobie, jak wygląda powożenie karety zaprzęgniętej w konie. Za chwilę będziecie mieli możliwość sprawdzić to w praktyce. Zasiądźcie do powozu wraz z księżniczką znaną z bajki Jej Wysokość Zosia i poprowadźcie powóz zaprzęgnięty w pięknego, białego rumaka przez leśny szlak. Rozpędźcie go za pomocą strzałek i pokonujcie liczne wzniesienia i dolinki. Na każdym poziomie musicie pokonać pewną odległość i dojechać do celu.
Mycie Małego Kucyka Pony

Mycie Małego Kucyka Pony

Zazwyczaj kucyki pony bardzo dbają o swój wygląd, jednak bohater tej gry stanowi wyjątek od reguły. Bardzo lubi bawić się w błocie i zawsze po takiej zabawie jest cały brudny. Musisz się nim odpowiednio zająć aby przywrócić mu normalny wygląd. Na pewno przyda mu się kąpiel. Podczas gry zwracaj również uwagę czego nasz mały konik w danym momencie najbardziej potrzebuje i zaspokajaj jego potrzeby!
Konna Stajnia

Konna Stajnia

Zagrajcie w kolejną, nową gierką nawiązującą do serii Lego Friends i poprowadź swoją własną stadninę koni! Już wkrótce odwiedzą ją pierwsi klienci zainteresowani nauką konnej jazdy. Oczywiście pamiętaj, że konie wymagają nieustannej opieki. Ich zagrody trzeba regularnie sprzątać i pilnować, aby na powrót nie zrobiło się w nich brudno. Musisz również zapewnić koniom właściwe pożywienie. Sumiennie wykonuj wszystkie zadania zgodnie z zawartymi w grze instrukcjami i awansuj na kolejne poziomy!
Wyścigi Konne

Wyścigi Konne

Horse Eventing to całkiem sympatyczna gra w wyścigi konne. Jej największym atutem i zarazem tym, co zachęca do grania jest bardzo ładna, trójwymiarowa grafika. Po uruchomieniu gry będziecie musieli wybrać jednego z dostępnych rumaków, a żeby było jeszcze przyjemniej, nadacie mu jakieś ciekawe imię. Po tych zabiegach będziecie mogli przenieść się na tor i rozpocząć trening. Na początku będzie to skakanie przez płotki. Później przyjdzie pora na nieco trudniejsze wyzwania!
Przejażdżka Karocą

Przejażdżka Karocą

Gra opowiada jeden z epizodów historii dziewczynki o imieniu Kopciuszek pióra braci Grimm. Jej ojciec, będący dość zamożnym mieszkańcem miasta stracił żonę, która pozostawiła go wraz z córką. Dziewczynka obiecała mamie, że zawsze będzie dobra i pomocna dla innych. Niestety po pewnym czasie wdowiec ponownie się ożenił. Jego nowa żona okazała się dla Kopciuszka dość wrogo nastawiona. Całymi dniami biedna dziewczyna musiała prać, prasować i szorować podłogi. Pewnego dnia nadarzyła się jednak okazja zmiany dotychczasowego życia. Król postanowił zorganizować w swoim pałacu bal aby wyswatać swojego jedynego syna, księcia. Za sprawą magicznej mocy wróżki dziewczyna przemieniła się w piękną księżniczkę i oczarowała księcia swoją urodą. Niestety czas działał tylko do północy. Po tym czasie ponownie miała stać się zwyczajną, miejską dziewczyną. W grze zastaniecie ją podczas uciekania karocą z zamku. Dołączcie do niej i poprowadźcie pięknego rumaka przez leśną gęstwinę!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!