Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry O Lalkach

Szkolna Ubieranka Monster High

Szkolna Ubieranka Monster High

Przygotuj się na kolejną część serii ubieranek o lalkach Monster High! Tym razem przygotujesz jedną z nich, Clawdeen Wolf na pierwszy dzień w nowej szkole. Nasza bohaterka chce zaprezentować się tam jak najlepiej, a najprostszym sposobem aby tego dokonać będzie wybranie pięknego stroju który będzie przyciągał do niej uwagę. Wykorzystaj różne ciuchy i akcesoria i sprawdź, co będziesz w stanie zrobić!

Popularne gry o lalkach

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!