Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry O Mikołaju

Mikołaj z Prezentami

Mikołaj z Prezentami

Bardzo fajna choć prosta gierka o Świętym Mikołaju. Do świąt jeszcze daleko, ale mimo wszystko fajnie zagrać i poczuć ten klimat. Wcielamy się w postać brodatego dobroczyńcy w czerwonym wdzianku i rzucamy prezenty do przelatujących dzieci. Jeśli damy prezent wróżne zdobędziemy dodatkowe punkty, uważajcie jednak aby żadnej prezent nie wpadł w łapy demona.

Popularne Gry o Mikołaju

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!