Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry O Motorach

Ucieczka po Zniszczonym Moście

Ucieczka po Zniszczonym Moście

Wyobraź sobie, że jedziesz swoim motocyklem przez most którym w pewnym momencie nagle zaczyna się walić. Jeśli nie chcesz spaść w przepaść lepiej dodaj gazu do dechy i dojedź do drugiego brzegu zanim będzie za późno. Motor którym jedziesz posiada dopalacz w postaci nitro aktywowany przyciskiem N, więc go wykorzystaj podczas ucieczki!
Wyścig na Motorach

Wyścig na Motorach

Mario i Sonic znają się bardzo dobrze, od czasu do czasu lubią się zmierzyć w różnych dyscyplinach sportowych. Tym razem postanowili sprawdzić, który z nich lepiej radzi sobie z jazdą na motorze. Wybierz jednego z bohaterów i postaraj się za wszelką cenę pokonać drugiego z nich! Oczywiście wygra ten zawodnik, który jako pierwszy przekroczy linię mety!
Liga Motocyklistów

Liga Motocyklistów

Mario oraz kilkoro jego przyjaciół bierze udział w ligowych wyścigach na motorach. Teraz będziesz miał okazję wybrać swoją ulubioną postać i poprowadzić ją wprost do zwycięstwa. Nie będzie to byle kto. Wśród bohaterów znajdziecie oczywiście samego Mario, będzie tam jednak również zabawny lisek gier Nintendo - Sonic, oraz zabawny i strachliwy Scooby Doo. Każdy z nich potrafi świetnie jeździć na motorze, jednak tylko jednemu uda się wygrać. Tylko od ciebie zależy kto to będzie.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!