Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry O Piratach

Piraci w Leniuchowie

Piraci w Leniuchowie

Leniuchowo to pewne małe miasteczko którego mieszkańcy są z natury bardzo leniwi. Główną bohaterką tego islandzkiego serialu jest dziewczynka o imieniu Stephanie która pewnego dnia przyjeżdża na wakacje do swojego wujka. Dziewczynce nie podoba się wszechobecne lenistwo. Zamiast siedzieć w domu i grać w gry wideo tak jak reszta mieszkańców woli biegać i skakać. Wraz z przyjacielem Sportacus postanawia zmienić ten stan rzeczy. W tej gierce natomiast będziecie musieli pomóc Sportacusowi w łapaniu ryb do beczki i karmieniu swojej załogi. Kierujcie nim za pomocą strzałek i chodźcie po drewnianej desce łapiąc wyskakujące z wody ryby.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!