Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry O Szpitalu

Ubierz Pielęgniarkę

Ubierz Pielęgniarkę

Ta piękna dziewczyna pracuje w miejskim szpitalu jako pielęgniarka. Właśnie przygotowuje się do kolejnego dnia pracy. Pomóż jej wybrać odpowiedni strój w którym będzie się czuła wygodnie i elegancko. Możesz zmieniać różne elementy jej wyglądu wedle swojego gustu. Sprawdź, jak będziesz w stanie ją odmienić!
Pocałunek Pielęgniarki

Pocałunek Pielęgniarki

Romantyczna gra w pocałunki której akcja rozgrywa się w pewnym szpitalu. Pielęgniarka zakochała się w swoim pacjencie ze wzajemnością, i teraz korzystają z każdej nadarzającej się okazji aby obdarzyć się nawzajem romantycznymi pocałunkami. Pomóż im w całowaniu i pilnuj żeby nikt tego nie widział i nikt im w tym nie przeszkadzał!
Urocza Pielęgniarka

Urocza Pielęgniarka

Poznajcie Suzie, która pracuje w miejskim szpitalu jako pielęgniarka. To wesoła i mądra dziewczyna, która lubi także ubierać się pięknie, nawet w pracy chce wyglądać czarująco. Podaj jej pomocną dłoń przy wyborze nowego stroju w którym będzie czuła się wspaniale pomimo natłoku zajęć.
Operacja Ramienia

Operacja Ramienia

Zmierz się z czasem o zdrowie i życie swoich pacjentów i wciel się w pewnego chirurga pracującego w szpitalu. Twoim zadaniem będzie przeprowadzanie trudnych i skomplikowanych operacji. Twoim pacjentem będzie kobieta z poważnie uszkodzonym ramieniem wymagająca jak najszybszej interwencji chirurgicznej. Rozpocznij zabieg i bardzo uważnie i powoli wykonuj kolejne czynności starając się niczego nie sknocić. Powodzenia doktorze!
Szpitalna Gorączka 2

Szpitalna Gorączka 2

Druga część bardzo fajnej gierki polegającej na pracy w szpitalu i opiece oraz leczeniu pacjentów. Wcielamy się w postać pewnej uroczej pielęgniarki i rozpoczynamy wraz z nią pierwszy dzień pracy. Każdego dnia będziemy musieli wywiązać się z określonych zadań aby przejść do kolejnego etapu. Zdobywaj punkty i postaraj się nie dopuścić do żadnego wypadku podczas twojej szychty.
Siostra Suzy

Siostra Suzy

Bardzo wciągająca i relaksująca gierka w ukryte obiekty. Suzy to nowa pielęgniarka która właśnie zatrudniła się w miejskim szpitalu, jednak po chwili zauważyła, że panuje w nim totalny chaos i niczego nie można znaleźć, nic nie leży tam gdzie powinno. Postanowiła zrobić z tym porządek. Podczas swojej szychty odwiedzisz trzy pomieszczenia. W każdym z nich musisz odszukać kilka ważnych rzeczy codziennego użytku. Powodzenia!
Szpitalny Dyżur

Szpitalny Dyżur

Przygotuj się na ostry dyżur w miejskim szpitalu! Podczas twojej szychty z pewnością wydarzy się bardzo wiele, a ty musisz być przygotowany(a) aby poradzić sobie z każdą, nawet najbardziej niesamowitą sytuacją! Opiekuj się przychodzącymi do ciebie pacjentami i postaraj się zapewnić każdemu z nich należytą opiekę medyczną. Wysyłaj ich na odpowiednią kurację. Jeśli ci się powiedzie otrzymasz awans i odblokujesz kolejne piętro, na którym czeka na ciebie jeszcze więcej szpitalnych niespodzianek!
Leczenie Ludzi w Szpitalu

Leczenie Ludzi w Szpitalu

W tej fajnej gierce w szpital wcielisz się w rolę pielęgniarki i rozpoczniesz swój dzień pracy na jednym z najbardziej ruchliwych oddziałów. Panuje epidemia i do lekarza zagląda codziennie cała masa pacjentów. Każdy z nich skarży się na nieco inne dolegliwości. Każdego z nich trzeba zdiagnozować i skierować go pod odpowiednią opiekę medyczną. Po diagnozie pacjenta musisz przeciągnąć go do właściwego łóżka. Musisz jednak robić to bardzo szybko ponieważ kolejna szybko staje się bardzo długa.
Leczenie Zwierząt

Leczenie Zwierząt

Rozpocznij pracę w szpitalu dla zwierząt i wciel się w postać zabawnego doktora buldoga. Twoimi pacjentami będą takie zwierzęta, jak koty, pieski, króliki a nawet świnki. Obok każdego z nich widnieje poziom życia przedstawiony w sercach. Im mniej serc tym pacjent czuje się gorzej. Pospiesz się, ponieważ każdego zwierzaka musisz jak najszybciej zdiagnozować a następnie zastosować odpowiednią do jego choroby kurację. Przesuwaj zwierzęta na stół diagnostyczny za pomocą myszki a następnie na jeden z kojców. Powodzenia!

Popularne gry o szpitalu

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!