Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ogień I Woda

Ogień i Woda 1

Ogień i Woda 1

Ogień i Woda 1 to pierwsza część fajnej serii gierek cooperative, w których obejmujemy kontrolę nad dwiema postaciami. Jedną z nich jest ogień, czyli tytułowy Fireboy, drugą postacią jest woda, czyli Watergirl. Zarówno chłopiec jak i dziewczynka muszą trzymać się panujących w tym świecie zasad. Ogień nie może dotykać wody, podobnie jak woda nie może mieć styczności z ogniem. Jedynie razem dzięki współpracy mogą dotrzeć do wyjścia z poziomu. Aktywujcie przyciski przesuwające platformy, przepychajcie pudła i zbierajcie diamenty. Czy uda wam się uciec z leśnej świątyni na czas?
Ogień i Woda 3

Ogień i Woda 3

W trzeciej części gry Ogień i Woda powrócimy do świątyni lasu. Ponownie obejmiemy kontrolę nad postacią dziewczynki wody oraz chłopca ognika. Podczas przemierzania lokacji zbieramy diamenty i współpracujemy obiema postaciami aby dotrzeć do wyjścia z poziomu. Nie obędzie się bez pracy zespołowej, jedna postać na przykład trzyma przycisk, druga przechodzi na drugą stronę i blokuje bramę. Spróbujcie swoich sił po raz trzeci i poprowadźcie ogień i wodę do wyjścia!
Lisia Ogień i Woda

Lisia Ogień i Woda

Ognisty i lodowy lisek rozpoczynają właśnie swoją przygodę. Gra się bardzo podobnie jak w oryginalną wersję tej gierki. Prowadź bohaterów pamiętając o tym, że lisek ogień nie może wchodzić na niebieskie pole, natomiast lisek woda nie może wchodzić na pola czerwone. Żaden z nich nie może także wchodzić na pole oznaczone kolorem żółtym. Spróbuj ukończyć wszystkie etapy gry i dotrzeć do wyjścia!
Ogień i Woda 2

Ogień i Woda 2

Fajna, druga część przygód wody i ognia! Tym razem chłopiec i dziewczynka o bardzo nietypowych umiejętnościach znajdą się w świątyni światła. Podobnie jak w pierwszej części - woda nie może dotykać ognia, ogień nie może dotykać wody. Tylko dzięki współpracy dwóch postaci będziecie w stanie uporać się z logicznymi zagadkami. Naciskajcie przyciski, aktywujcie mosty i platformy, przepychajcie pudła i dojdźcie do wyjścia ze świątyni!
Ptasi Strażak

Ptasi Strażak

Ogień! Ogień! Cały las za chwilę może pochłonąć ogień! Wciel się w pewnego ptaszka który sam w pojedynkę postanowił uratować leśne zwierzęta! Lataj nad palącymi się drzewami zrzucając wodę i gasząc kolejne obszary. Nie zważaj na przeciwności i zrób wszystko aby nie dopuścić do tragedii.
Wojownicze Koty

Wojownicze Koty

Twin Cat Warrior to gra platformowa bardzo podobna do znanej serii gier Ogień i Woda, lub Fireboy and Watergirl. W tym wypadku zamiast postaci chłopca i dziewczynki poprowadzimy przez labirynt dwa koty. Pomóż im przemierzać wnętrza korytarzy zbierając rozlokowane tu i tam diamenty. Główny cel gry polega oczywiście na współpracowaniu pomiędzy postaciami i doprowadzeniu ich do wyjścia z tego labiryntu. Powodzenia!
Gra o Rybce w Akwarium

Gra o Rybce w Akwarium

Niezwykle wciągająca i grywalna gierka o rybce. Nasz bohater na swoje urodziny dostał od taty złotą rybkę, teraz będzie musiał się nią zaopiekować. Twoim zadaniem natomiast będzie pomóc mu w napełnieniu wodą akwarium. W tym celu musisz łączyć ze sobą rury z przepływającą wodą w taki sposób, aby za ich pośrednictwem dostała się do pojemnika. Jeśli ci się uda rybka z pewnością będzie zadowolona!
Krzyżowy Ogień

Krzyżowy Ogień

Chwyć za szybkostrzelny karabin bojowy i załatw wszystkich wrogów poukrywanych w różnych miejscach na kilku mapach. Musisz przetrwać ponieważ wrogowie również będą do ciebie strzelać. Musisz być szybki, szybszy od nich i posłać serię w stronę każdego terrorysty który wychyli się zza zapory!
Hydraulik Naprawia Rury

Hydraulik Naprawia Rury

Zabawcie się w hydraulika i rozpocznijcie codzienny dzień pracy polegający na układaniu i łączeniu ze sobą rur. Niedługo popłynie nimi woda więc musisz w jak najkrótszym czasie połączyć jeden koniec z drugim. Przyda ci się logika oraz umiejętność planowania, ponieważ poziomy będą stawały się coraz trudniejsze.
Psi Rurociąg

Psi Rurociąg

Psy w Dogville są bardzo spragnione ponieważ niedawno doszło do awarii rurociągu. Wciel się w rolę hydraulika i spróbuj uporać się z tym problemem aby rurami ponownie popłynęła woda. Musisz znaleźć sposób aby połączyć ze sobą jedną część rury z drugą. Wykorzystaj swoją inteligencję i spróbuj ukończyć zadanie jak najszybciej!
Łączenie Rur Wodociągu

Łączenie Rur Wodociągu

Bardzo trudna gra logiczna która polega na łączeniu rur wodociągu. W niebieskiej rurze płynie woda, musisz tak przesuwać fragmenty rur aby połączyć jedną część wodociągu z drugim. Sama gra przypomina przesuwane puzzle ponieważ rozgrywka opiera się na identycznej zasadzie. Klikamy fragmenty i przesuwamy je na wolne pole tworząc miejsce do kolejnego przesunięcia.
Szczelny Wodociąg

Szczelny Wodociąg

Tym razem czeka was zabawa w hydraulika. Musicie szczelnie połączyć ze sobą dwie rury poprzez dołączanie do wodociągu kolejnych rur, kolanek i innych fragmentów. Gdy popłynie nim woda nie może być mowy o żadnych ubytkach. Musi przepłynąć w całości od punktu A do punktu B. Wykorzystaj cie swoją logikę, obracajcie poszczególne elementy rur i upewnijcie się że wszystko działa jak należy!

Popularne Gry Ogień i Woda

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!