Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Opieka Nad Dzieckiem

Opieka nad Dzieckiem

Opieka nad Dzieckiem

Wciel się w rolę opiekunki i sprawdź, czy poradzisz sobie z małym dzieckiem! Spróbuj dać z siebie wszystko aby dziewczynce niczego nie zabrakło, zmieniaj jej pieluchy, dopilnuj aby zawsze była najedzona, baw się z nią w różne zabawy, czasami przyda się jej także kąpiel. Pamiętaj że po tym wszystkim dziecko z pewnością będzie chciało trochę pospać. Miłej gry!
Dzień Opieki nad Dzieckiem

Dzień Opieki nad Dzieckiem

Czy będziesz miała tyle cierpliwości aby zająć się pewnym małych chłopcem? Pamiętaj, że opieka nad dzieckiem to trudne i bardzo odpowiedzialne zajęcie, szczególnie że maluchy potrafią miewać swoje humory. Przed tobą cały dzień ciężkiej pracy, musisz dopilnować aby maluch nie był głodny, miał zajęcie, nie chodził brudny, a w razie potrzeby położył się do łóżka na małą drzemkę.
Opieka nad Dzieckiem

Opieka nad Dzieckiem

Hazel to Twoja młodsza siostra, która jest jeszcze bardzo mała, i wymaga ciągłej opieki i doglądania. Pomóż swojej mamie i postaraj się wykonywać różne czynności. Dziecko czasami zgłodnieje, innym razem przyjdzie pora na zmianę pieluchy lub podanie mu zabawki. Pamiętaj, że opiekowanie się dzieckiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie więc zwracaj uwagę, czego bobas w danym momencie potrzebuje! Powodzenia!
Opieka nad Dzidziusiem

Opieka nad Dzidziusiem

Mama musiała wyjść do pracy a mała Hazel, będąca jeszcze dzidziusiem potrzebuje kogoś, kto podczas jej nieobecności zaopiekuje się jej bratem lub siostrą. Postaraj się zapewnić dzieciom jak najlepszą opiekę i dopilnuj aby dostały wszystko czego potrzebują. Musisz sprawdzić się w wielu różnych zadaniach, opieka nad dzieckiem, a szczególnie bardzo małym bobasem to bardzo odpowiedzialne zajęcie, jednak z pewnością dasz sobie radę!
Opieka nad Bobasami

Opieka nad Bobasami

W tej grze będziesz musiała zająć się trójką małych bobasów i poświęcać im ciągłą uwagę zaspokajając ich potrzeby. Każdy brzdąc w danym momencie będzie życzył sobie czegoś innego. Jeden będzie chciał jeść, więc będziesz musiała podać mu butelkę z mlekiem, drugi z kolei może chcieć się pobawić. Lepiej w porę daj im to czego chcą ponieważ mogą się rozpłakać.
Opieka nad Dziećmi

Opieka nad Dziećmi

Opiekowanie się dziećmi to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Pracujesz w żłobku jako opiekunka, rodzice idący do pracy przyprowadzają do ciebie swoje pociechy a ty musisz się nimi zająć podczas ich nieobecności. Zrób wszystko aby maluchom niczego nie zabrakło. Nakarm je, baw się z nimi, zmieniaj im pieluchy i spróbuj przejść wszystkie poziomy!
Opieka nad Braciszkiem

Opieka nad Braciszkiem

Mała Hazel już od dawna marzyła o tym, aby mieć brata. W końcu jej marzenie się spełniło. W domu pojawiło się małe dziecko którym teraz będzie musiała się opiekować i odciążać swoją mamę w nadmiaru nowych obowiązków. Pomóż jej zaopiekować się bratem zabawiając go zabawkami i karmiąc, jeśli bobas zgłodnieje!
Opieka i Kąpanie Dziecka

Opieka i Kąpanie Dziecka

W życiu każdego małego dziecka kąpiel stanowi prawdziwą przygodę, oczywiście o ile szampon nie dostanie się do oczu lub przydarzy się inna, nieprzyjemna niespodzianka. Ta gra będzie polegała na wykąpaniu pewnego chłopca. Dopilnuj aby po całym zabiegu był czysty jak nigdy dotąd. Podczas zabawy w wodzie na pewno będzie chciał pobawić się zabawkami. Musisz mu wtedy podać jedną z nich. Nie pozwól na to, aby przez przypadek lub twoją nieuwagę dziecko się rozpłakało.
Fryzura Małej Hazel

Fryzura Małej Hazel

Tym razem dziewczynka o imieniu Hazel potrzebuje nowej fryzury. Jej włosy wyglądają po prostu koszmarnie i najwyższy czas coś z nimi zrobić. Zabaw się w jej fryzjerkę i spróbuj nadać im blask. Trzeba będzie je umyć i uczesać, jednak utrzymanie dziecka na fotelu przez tak długi czas może nie być łatwe.
Opieka nad Smerfikiem

Opieka nad Smerfikiem

Smerfy to zabawne, niebieskie ludziki noszące na głowie białe czapeczki. Żyją w małej, leśnej wiosce otoczonej drzewami i ukrytej przed światem ludzi. Każdy z nich, choć podobny z wyglądu różni się charakterem. Każdy Smerf posiada także swoją specjalizację. Niektóre z nich są bardzo komiczne, na przykład Maruda lub Ważniak. Dzisiaj jednak gra będzie poświęcona najmłodszemu mieszkańcowi wioski - Smerfikowi. Dziecko lub raczkować i bardzo często się brudzi. Będziecie musiały doprowadzić go do ładu przygotowując mu wspaniałą kąpiel z bąbelkami. Na pewno wiecie, że niektóre dzieci strasznie boją się mycia głowy. Smerfik także tego nie lubi, więc będziesz musiała zająć go zabawkami. Czy poradzisz sobie z kąpielą tego małego, niebieskiego urwisa?
Opieka nad Chomikiem

Opieka nad Chomikiem

Ten mały, uroczy chomik potrzebuje kogoś, kto będzie się nim zajmował i zapewni mu należytą opiekę w ciągu dnia. Pamiętaj, że opieka nad zwierzętami to bardzo odpowiedzialne zajęcie, więc musisz dać z siebie wszystko aby zapewnić mu to, czego będzie w danej chwili potrzebował! Pamiętaj aby naszego małego pupila nakarmić, wymyć, pobawić się z nim oraz położyć go spać, gdy będzie zmęczony!
Pielęgnowanie Małej Hazel

Pielęgnowanie Małej Hazel

Mała Hazel to dziewczynka którą na pewno już znacie. Ostatnimi czasy pojawiło się kilka gier z jej udziałem. Jest jeszcze bardzo mała i wymaga nieustannej opieki i ciągłego nadzoru. Przez ostatnie kilka tygodni nie chciała jeść owoców ani warzyw więc stan jej skóry znacznie się pogorszył. Wykorzystaj różne kosmetyki oraz balsamy aby przywrócić jej wcześniejszy blask. Wykonaj wszystkie czynności po kolei i postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w grze. Powodzenia!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!