Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Opieka Nad Zwierzętami

Opieka nad Zwierzętami w Zoo

Opieka nad Zwierzętami w Zoo

Pracujesz w zoo, do twoich codziennych obowiązków należy między innymi zajmowanie się zwierzętami wśród których znajdziesz takie gatunki jak krokodyle czy kangury. Na początku gry wypuść je z klatek. Następnie zwracaj uwagę czego zwierzaki w danej chwili potrzebują. Mogą być głodne i zażyczyć sobie mięsa, owoców lub wody do picia. Czasami będą chciały się pobawić, innym razem niektóre mogą wymagać bardziej specjalistycznej opieki lekarskiej. Dopilnuj aby każde zwierzę dostało to czego chce i baw się dobrze!
Opieka Nad Zwierzętami

Opieka Nad Zwierzętami

Przyjemna i całkiem fajna gierka dla najmłodszych graczy. Jej głównym celem jest opiekowanie się szczeniakami i małymi kotkami. Do codziennych czynności należy więc mycie, karmienie, czesanie sierści i zabawa z nimi. Zwierzaki czasami potrafią być bardzo niesforne. Zwracaj uwagę czego w danej chwili życzy sobie każdy z nich i wypełniaj zadania!
Opiekowanie się Zwierzętami

Opiekowanie się Zwierzętami

Jeszcze jedna bardzo ciekawa gierka o opiekowaniu się zwierzętami dla dzieci. Tym razem czeka na was bardzo dużo pracy. Zajmiecie się zarówno małym chomikiem, pieskiem, kotkiem oraz króliczkiem. Jak długo będziesz w stanie utrzymać te zwierzątka zadowolone? Postaraj się zapewnić im należytą opiekę, karmić je, dawać im pić, czesać je i spełniać ich zachcianki. Miłej zabawy!
Opieka nad Chomikiem

Opieka nad Chomikiem

Ten mały, uroczy chomik potrzebuje kogoś, kto będzie się nim zajmował i zapewni mu należytą opiekę w ciągu dnia. Pamiętaj, że opieka nad zwierzętami to bardzo odpowiedzialne zajęcie, więc musisz dać z siebie wszystko aby zapewnić mu to, czego będzie w danej chwili potrzebował! Pamiętaj aby naszego małego pupila nakarmić, wymyć, pobawić się z nim oraz położyć go spać, gdy będzie zmęczony!
Opieka nad Zwierzakami

Opieka nad Zwierzakami

Betty to wielka miłośniczka zwierząt domowych. Ma w swoim domu zarówno psy, jak i koty. Zwierzęta na przekór stereotypom żyją ze sobą w wielkiej przyjaźni. Betty musi się jednak cały czas nimi opiekować. Ten dzień będzie dla ciebie wyzwaniem. Musisz zająć się każdym zwierzakiem, bawić się z nim i podawać mu wybraną przez niego karmę. Jeśli chcesz aby wszystkie zwierzaki były zadowolone nie możesz się pomylić lub kazać mu zbyt długo czekać.
Opiekuńca Syrenka

Opiekuńca Syrenka

W grze Mermaid BabySitter wcielisz się w rolę pewnej uroczej syrenki, która postanowiła otworzyć na dnie morza swój własny żłobek dla małych stworzonek morskich. Poszczególne stworzenia pozostawiają u niej pod opieką swoje pociechy, a ty w tym czasie musisz zapewnić im jak najlepszą opiekę. Staraj się zapewnić dzieciom wszytko czego potrzebują - jedzenie, zabawę, sen oraz inne atrakcje których sobie zażyczą. Czego w danej chwili oczekuje dany bobas dowiesz się z chmurki unoszącej się koło jego głowy!
Hotel dla Piesków

Hotel dla Piesków

Opiekowanie się małymi pieskami to bardzo przyjemne zajęcie. Nasza bohaterka jest wielką miłośniczką zwierząt, w szczególności kocha małe szczeniaki. Postanowiła więc otworzyć psi hotel w którym klienci będą mogli pozostawić swoje pupile pod dobrą opieką. Musisz dopilnować aby każdy pies dostał jedzenie gdy zgłodnieje, picie gdy będzie spragniony i tak dalej. Gdy twój interes się rozwinie możesz zatrudnić pracownika który pomoże ci w pracy.
Opieka nad Chomikiem

Opieka nad Chomikiem

Bardzo fajna gierka w której spróbujecie zaopiekować się pewnym uroczym chomikiem mieszkającym w klatce pełnej różnych zabawek. Na pierwszym poziomie będzie tylko jeden chomik, jednak z kolejnymi ich liczba wzrośnie. Możesz umieścić go gdzie tylko chcesz i patrzeć jak się bawi, jednak pamiętaj żeby dać mu coś do jedzenia oraz do picia. Musisz również uważać na jego zęby. Jeśli urosną za duże będzie w stanie wydostać się z klatki i uciec.
Opieka nad Końmi

Opieka nad Końmi

Bohaterka tej gry po prostu kocha konie, właśnie dlatego zatrudniła się na pewnej konnej farmie. Pewnego dnia właściciel rancza wyjechał i poprosił ją o pomoc oraz zajęcie się wszystkim pod jego nieobecność. Jeśli dobrze jej pójdzie otrzyma awans na stanowisko menedżera. Pomóż jej wywiązywać się z codziennych obowiązków. Wykonuj różne czynności wśród których najważniejsze będzie zajęcie się całym stadem. Każdy koń będzie wymagał odpowiedniej opieki. Czy dasz sobie radę?
Krokodyl w Zoo

Krokodyl w Zoo

Dora zgłosiła się do pracy w zoo jako wolontariuszka. Pierwszego dnia jej obowiązkiem będzie opieka nad małym krokodylem. Zabawa będzie polegała głównie na spełnianiu jego zachcianek poprzez klikanie odpowiednich ikonek. Krokodyl od czasu do czasu zgłodnieje, wtedy będziesz musiała go nakarmić, innym razem może chcieć wybrać się na spacer lub wykąpać. Spróbuj dopilnować aby zawsze dostał to czego chce i uważaj aby nie popełniać zbyt wielu błędów.
Pielęgnacja Zwierząt

Pielęgnacja Zwierząt

Brittany Birt właśnie rozpoczęła pracę w salonie opieki nad zwierzętami w którym musi dbać o pupili swoich klientów, którzy pozostawiają je pod jej opieką. To bardzo odpowiedzialne zajęcie, więc musisz jej pomóc. Każdego zwierzaka musisz umieścić na jednym z wolnych miejsc a następnie spełniać jego zachcianki - myć je, bawić się z nimi, czesać je i wykonywać inne czynności. Nie zapomnij również o dawaniu im jedzenia. Co więcej, zwierzaki mogą zażyczyć sobie również nowych ciuszków! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem zarobisz pieniądze. Powodzenia!
Karmienie Piesków

Karmienie Piesków

Pracujesz w miejskim schronisku dla bezdomnych psów. Twoim zadaniem będzie dopilnowanie, aby żaden z nich nie chodził głodny. Każdy piesek ma swoje ulubione przysmaki które będą się pojawiały w chmurce koło jego głowy. Wybierz ten na który pies ma właśnie ochotę i podaj mu go! Zdobywaj kolejne punkty i sprawdź jak sobie poradzisz!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!