Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Papy

Skrzydełka u Papy

Skrzydełka u Papy

Rozpoczyna się właśnie kolejny ciężki tydzień pracy u papy. Tym razem będziecie serwowali klientom smaczne skrzydełka. Robota jak każda inna, jednak czekają na ciebie pełne ręce roboty. Nie możesz pomieszać zamówień, zwracaj uwagę na składniki które mają znaleźć się w przyrządzanej przez ciebie potrawie. Zarabiaj pieniądze i wypełniaj zadania zaplanowane na każdy dzień!
Sprzedawnaie Hot Dogów

Sprzedawnaie Hot Dogów

Rozpocznij pierwszy dzień pracy w restauracji Papy i sprawdź się w roli sprzedawcy Hot-Dogów. Jeśli odwiedzi cię klient zapisz jego zamówienie a następnie zrealizuj je dokładnie według przepisu, musisz podać mu takiego hot-doga jakiego zamówi, w przeciwnym wypadku może nie zapłacić. Każdy kolejny dzień to nowe zadania, wypełniaj je sumiennie a z pewnością uda ci się ukończyć grę.

Popularne gry papy

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!