Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Parkowanie Aut

Posterunek Policji

Posterunek Policji

Siadaj za stery policyjnego radiowozu i zaparkuj przed komendą tak szybko jak tylko potrafisz. Nie możesz jednak w nic uderzyć, policjant wszak nie może sobie na to pozwolić. Przed komendą przechadzają się także funkcjonariusze których nie możesz potrącić. Zbyt wiele stłuczek zakończy grę, prawidłowe parkowanie odblokuje nowe poziomy. Miłej jazdy!
Parkowanie na 2 Graczy

Parkowanie na 2 Graczy

Genialna gierka parkingowa na 2 graczy. Jeden gracz obejmuje kontrolę nad jednym pojazdem, drugi nad drugim. Cała zabawa polega na podnoszeniu kolejnych szlabanów i parkowaniu w wyznaczonych miejscach. Musicie ze sobą współpracować, w przeciwnym wypadku nie będziecie w stanie przejść żadnego poziomu. Poruszamy się na terenie pewnej fabryki. Sterowanie to kursory oraz klawisze W,A,S,D.
Parkowanie Ciężarówki

Parkowanie Ciężarówki

Tym razem ponownie przeniesiesz się do jednego z najbardziej znanych miast Stanów Zjednoczonych, do Nowego Jorku i rozpoczniesz pracę jako kierowca ciężarówki. Steruj swoim pojazdem i postaraj się doprowadzić go do wyznaczonego miejsca w jak najkrótszym czasie gry. Pamiętaj, że podczas jazdy nie możesz w nic uderzyć, a o wypadek nietrudno ponieważ w pobliżu znajduje się wiele przeszkód i innych, zaparkowanych samochodów.
Parkowanie Starego Samochodu

Parkowanie Starego Samochodu

Koniecznie zagrajcie w Car Dump Parking i przetestujcie swoje umiejętności w parkowaniu! Zasiądziecie za kierownicą starego, zabytkowego auta aby zaparkować je w wyznaczonej pozycji. Jeśli uda wam się wykonać zadanie przed czasem otrzymacie dodatkowe punkty oraz bonus czasowy. Droga jest jednak usiana wieloma niebezpiecznymi przeszkodami, starajcie się w nie nie uderzyć.
Parkowanie Limuzyny

Parkowanie Limuzyny

Zrób wszystko co w twojej mocy aby zaparkować długą i bardzo luksusową limuzynę swojego szefa w wyznaczonym na parkingu miejscu. Pamiętaj że każde zadrapanie, każda stłuczka może pozbawić cię pracy, więc lepiej uważaj. Steruj tym długim, białym samochodem starając się omijać auta rozmieszczone dookoła. Samochodem kierujemy naciskając na klawisze kursorów. Do dzieła!
Parkowanie Luksusowych Fur

Parkowanie Luksusowych Fur

Nadeszła pora, abyście podszkolili się w parkowaniu samochodów. Nie będą to byle jakie auta, a bardzo luksusowe i drogie wozy. Na zaparkowanie każdego z nich macie tylko kilka minut. Każdy z nich ustawcie perfekcyjnie na wyznaczonym miejscu parkingowym i pilnujcie aby w nic nie uderzyć. Jeśli choć zarysujecie jedno z tych aut jego właściciel zrobi Wam niezłą awanturę.
Parkowanie Wozu Cyrkowego

Parkowanie Wozu Cyrkowego

Przenieś się do niesamowitego świata cyrku i spróbuj przetestować swoje umiejętności za kierownicą. Twoim zadaniem będzie podpięcie przyczepy do pojazdu a następnie dowiezienie jej do wyznaczonego miejsca na polu. Pamiętaj, że w tej grze czas jest ograniczony, musisz zaparkować zanim odliczanie dobiegnie do końca. Musisz również uważać aby się nie rozbić i nie uszkodzić swojego pojazdu.
Parkowanie Koło Marketu

Parkowanie Koło Marketu

Czasami gdy wybieramy się na zakupy do pobliskiego centrum handlowego strasznie irytujące bywa poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego. Tym razem mamy szansę zajść dogodne miejsce, pod warunkiem że nie uprzedzą nas inni kierowcy którzy przyjechali tu w tym samym celu. Wsadź swojego bohatera do auta i pędź pod sklep, następnie zaparkuj auto zanim miejsce zajmie ktoś inny!
Parkowanie Samolotów

Parkowanie Samolotów

Lotnisko to bardzo ruchliwe miejsce, co chwilę na pasie lądują samoloty, za chwilę inne odlatują, jednak ktoś musi nad tym wszystkim panować. Twoim zadaniem będzie ustawianie samolotów w wyznaczonych miejscach. Musisz jednak bardzo uważać podczas manewrowania po płycie lotniska, w końcu to bardzo drogie maszyny i nie chcesz ich uszkodzić. Powodzenia!
Parkowanie Dźwigiem

Parkowanie Dźwigiem

Z pewnością nie mieliście jeszcze okazji pojeździć po samochodowym złomowisku wielkim dźwigiem, więc najwyższy czas nadrobić zaległości. Jeśli myślicie, że kierowanie takim pojazdem to bułka z masłem to jesteście w błędzie. Podczas jazdy dźwigiem trzeba przewidzieć każdy ruch i zwracać uwagę na znacznie więcej aniżeli za kierownicą typowego auta. Spróbujcie ustawić go w oznaczonym prostokącie i pokonać wszystkie 10 poziomów!
Parkowanie Radiowozu

Parkowanie Radiowozu

Jeśli szukacie nowych wyzwań to koniecznie zagrajcie i wsiądźcie do policyjnego radiowozu. Sprawdźcie, czy będziecie umieli nim jeździć. Autem steruje się bardzo prosto. Wystarczy naciskać na klawisze kursorów aby jeździć autem. Amerykańskie samochody policyjne to bardzo szybkie maszyny, choć wyglądają niepozornie. Gra składa się z 10 fajnych poziomów. Zagrajcie a się przekonacie że warto.
Parkowanie Motorówki

Parkowanie Motorówki

Pływanie szybką, sportową motorówką to nie tylko świetna zabawa, ale również bardzo fajny sposób na orzeźwienie się w upalny, letni dzień! Poprowadź jedną z nich i poczuj na twarzy powiew morskiej bryzy. Po zakończonym rejsie motorówkę trzeba odstawić na jej miejsce przy pomoście. Dopłyń do niego i zwróć uwagę, gdzie ma znajdować się przód, a gdzie tył łodzi. Zastosuj się do oznakowania na miejscu dokowania i uważaj aby w nic nie uderzyć.

Popularne gry parkowanie aut

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!