Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Pisanie

Szybkie Pisanie

Szybkie Pisanie

Nowa gra o przygodach Angry Birds! Tym razem sprawdzicie jak szybko jesteście w stanie odnajdywać litery na swoich klawiaturach! Na każdym spadającym z nieba ptaku będzie widniała literka którą musicie nacisnąć jak najszybciej. Pokonanie każdego z poziomów wiąże się z niedopuszczeniem do upadku żadnego z nich. Powodzenia!
Poszukiwanie Liter Alfabetu

Poszukiwanie Liter Alfabetu

Jesienna pora to świetny okres na pisanie listów do znajomych, przyjaciół i rodziny. Pomóż Toto, Sisi, Minie i Lisie odszukać wszystkie litery alfabetu które gdzieś się zapodziały. Jeśli ich nie odszukają nie będą w stanie ułożyć żadnej treści. Rozejrzyj się po ich domu i za pomocą myszki klikaj w miejsca w których zauważysz jedną z liter!

Popularne gry pisanie

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!