Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Prasowanie

Baby Hazel Hygiene Care

Baby Hazel Hygiene Care

Mała dziewczynka znana z kilku wspaniałych gier którą za chwilę poznacie ma na imię Hazel. Uwielbia zabawy na podwórku. Nie ważne czy świeci słońce czy pada deszcz zawsze jest gotowa do zabawy w piaskownicy. Właśnie wróciła z dworu i jest cała w błocie. Dzisiaj będzie musiała nauczyć się jak wyprać i wyprasować swoje ubrania. Na początku trzeba będzie wrzucić brudy do kosza oraz do pralki, nastawić urządzenie i poczekać aż wszystko się wypierze. Następnie przyjdzie pora na suszenie oraz prasowanie i składanie ubrań. To jednak nie wszystko. Przecież trzeba będzie ją jeszcze dokładnie umyć. Jej buzia jest cała w błocie. Musisz jednak wykonywać wszystkie czynności w miarę szybko aby dziewczynka nie zdążyła się rozpłakać. Użyj jej ulubionych przyborów higienicznych i zadbaj o to, aby była czysta i pachnąca! Za chwilę pewnie znów wyjdzie na dwór!

Popularne gry prasowanie

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!