Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ralph Demolka

Ralph Demolka

Ralph Demolka

Bardzo fajna i wciągająca gierka oparta na nowym filmie animowanym pod tytułem Ralph Demolka. Zasiądziemy w niej za sterami jego pojazdu i spróbujemy dotrzeć do mety w jednym kawałku pokonując trudną i pełną rozmaitych przeszkód trójwymiarową trasę wykreowaną na bazie silnika Unity 3D. Miłej jazdy!
Monster Trak Demolka

Monster Trak Demolka

Jeśli siądziesz za kierownicę wielkiego, paliwożernego Monster Traka to nie będzie dla ciebie przeszkód nie do pokonania, zawsze znajdziesz miejsce parkingowe, choćby na dachu innych samochodów. Wsiadaj za kółko jednego z tych wielkich potworów i rozwal wszystko co stoi na twojej drodze co celu oznaczonego prostokątem.
Demolka Policyjnym Radiowozem

Demolka Policyjnym Radiowozem

Tym razem będziecie mieli okazję wskoczyć do skradzionego, policyjnego radiowozu i ruszyć do miasta aby wszędzie dookoła siać prawdziwe zniszczenie i totalną demolkę. Wszędzie gdzie się pojawicie zostawiajcie za sobą tabuny dymu i ognia. Strzelajcie do wszystkiego co stanie wam na drodze i spróbujcie zdobyć jak najwięcej punktów! Gra posiada bardzo fajną, trójwymiarową grafiką więc z pewnością wam się spodoba!
Dźwig Demolka

Dźwig Demolka

Dźwigi to pojazdy które mają wiele różnych zastosowań. Dzisiaj użyjesz go do niszczenia i burzenia budynków. Poprowadź dźwig z należytą ostrożnością i dowieź bombę pod budynek przeznaczony do zburzenia. Następnie odjedź stamtąd najszybciej jak potrafisz jeśli nie chcesz znaleźć się z zasięgu eksplozji. Wybuch może znacznie uszkodzić twój pojazd. Po wszystkim musisz jeszcze uprzątnąć gruz i fragmenty zniszczonej konstrukcji z ulic miasta.

Popularne gry ralph demolka

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!