Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Restauracje

Morski Hotel

Morski Hotel

Kolejna gierka w obsługę klienta. Tym razem spróbujesz poprowadzić pewną nadmorską restaurację obsługując głodnych i spragnionych plażowiczów. Twoim zadaniem będzie serwowanie im drinków i posiłków wprost na leżaków. Uważaj aby przez przypadek nie pomieszać zamówień a z pewnością zarobisz kupę kasy!
Restauracja Potworów

Restauracja Potworów

Tym razem dziewczyny z Monster High wpadły na pomysł aby otworzyć swoją własną i jedyną w swoim rodzaju restaurację dla potworów. Obsługuj każdego z nich i staraj się wykonać i podać zamówienie najszybciej jak tylko potrafisz. Zarabiaj pieniądze i zainwestuj je w swój interes aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy!
Toto Robi Ciasta

Toto Robi Ciasta

Toto jest bardzo podekscytowany, ale również poddenerwowany. Dzisiaj jest wielki dzień, postanowił otworzyć swoją własną restaurację z ciastami i tortami. Od razu po otwarciu zjawili się pierwsi klienci. Pomóż mu w przygotowywaniu ciast i deserów. Każdy klient zamówi coś innego. Wybierz ciasto, następnie krem a za koniec dodaj coś na top i podaj do odpowiedniego stolika!
Zarządzanie Sklepem ze Zwierzętami

Zarządzanie Sklepem ze Zwierzętami

Wyobraź sobie, że właśnie otworzyłaś w swoim mieście restaurację dla zwierząt. Co chwilę przychodzą do ciebie właściciele psów i kotów i zostawiają swoje zwierzątka pod Twoją opieką. Pod ich nieobecność musisz się nimi dobrze zaopiekować i nie pozwolić, aby wyszły od ciebie głodne. Zwierzaki jednak również mają swoje wymagania. Musisz zwracać uwagę na jaką karmę piesek lub kotek ma w danej chwili ochotę i jak najszybciej mu ją podać.
Budowanie Hotelu

Budowanie Hotelu

Gra dla wszystkich miłośników budowania i zarządzania. Będziecie mieli okazję wykazać się zarówno zmysłem stratega jak i przedsiębiorcy ponieważ waszym zadaniem będzie budowanie oraz promowanie nowego hotelu. W opcjach budowy istnieją dwie możliwości. Jedną z nich jest stawianie pięter przeznaczonych głównie dla gości. Na nich znajdą się hotelowe pokoje w których zatrzymają się odwiedzający. Innym typem kondygnacji są piętra komercyjne na których zazwyczaj najdują się restauracje, bary w których klienci mogą napić się chłodnego drinka lub jeszcze inne usługi. Gra posiada bardzo rozbudowany interfejs i rozgryzienie wszystkich opcji i nauczenie się ich wykorzystywania może okazać się dość czasochłonne. Jednak z tą wiedzą będziecie mieli odpowiednie narzędzia dzięki którym zarobicie na tym hotelowym biznesie masę pieniędzy!

Popularne gry restauracje

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!