Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Robienie Paznokci

Robienie Pizzy z Bobim

Robienie Pizzy z Bobim

Tym razem zabawimy się w kucharzy i postaramy się zrobić kilka pysznych pizz wraz z BobiBobi. Niestety nasz bohater ma spory kłopot ponieważ zapomniał jakich składników powinien użyć aby wszystko poszło tak jak trzeba. Musimy pomóc mu wybrać odpowiednie składniki a następnie przyrządzić pizzę zgodnie z przepisem. Jeśli nam się poszczęści zdobędziemy gwiazdki, spróbujcie zebrać ich jak najwięcej!
Piękny Ślubny Makijaż

Piękny Ślubny Makijaż

Bohaterka tej gry przez całe życie czekała na ten wielki moment. Już za kilka dni bierze ślub ze swoim narzeczonym. Jest tym bardzo podekscytowana i ma zamiar solidnie się do tego przygotować. Czy pomożesz jej zrobić jak najładniejszy, ślubny makijaż? Na pewno macie głowę pełną ciekawych pomysłów na perfekcyjny ślub! Zabawcie się w makijażystki i przygotujcie ją najlepiej jak potraficie!
Robienie Kanapek Dziecku

Robienie Kanapek Dziecku

Każdego dnia każdy z nas boryka się z wieloma problemami, żyjemy w ciągłym pośpiechu i wiecznie gdzieś się spieszymy. To bolączka każdej mamy która każdego dnia musi przygotować swojemu dziecku pożywne śniadanie. Chłopiec jest strasznie głodny, jednak zje tylko to na co ma ochotę. Mama chcąc nie chcąc musi przyrządzić mu jego ulubione kanapki. Pomóż jej w kuchni i dopilnuj, aby się nie pomyliła, w przeciwnym wypadku chłopiec na pewno nie zje śniadania a ona spóźni się do pracy!
Robienie Makijażu Lalce

Robienie Makijażu Lalce

Piękna lalka Bratz potrzebuje Waszej pomocy! Jeśli grałyście już w gry z serii Real Makeover to na pewno wiecie, że każda z nich posiada wiele różnych możliwości, więc będziecie mieli z czego wybierać. Postarajcie się zrobić małą metamorfozę jednej z lalek Bratz. Na początek rozpocznijcie od zrobienia jej maseczki. Następnie wykonujcie kolejne czynności podążając za strzałkami. Wybierajcie kosmetyki, malujcie jej rzęsy, usta, wykorzystajcie cień do powiek a później wybierzcie dla niej ładną sukienkę!
Makijaż Monter Haj

Makijaż Monter Haj

W tej grze będziesz miała niepowtarzalną okazję, aby stać się makijażystką jednej z dziewczyn Monster High - Rebeki Steam. Zabaw się w jej stylistkę i sprawdź czy nadajesz się na stylistkę. Musisz zrobić wszystko aby przekształcić ją z maszyny w prawdziwą piękność. Spraw, aby stała się jedną z najpiękniejszych dziewczyn wśród swoich koleżanek. Zajrzyj do jej garderoby i przejrzyj jej ciuchy. Na pewno znajdziesz w niej coś interesującego. Głównym jednak zadaniem będzie zrobienie makijażu. Do swojej dyspozycji otrzymasz kosmetyki wraz z którymi możesz zmienić niemal każdy aspekt jej wyglądu. Powodzenia!

Popularne gry robienie paznokci

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!