Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Samochody

Kierowanie Ruchem Zabawek

Kierowanie Ruchem Zabawek

Super gra dla dzieci i wszystkich miłośników samochodów zabawkowych. Przenieście się do kolorowego świata resoraków i pokierujcie ruchem na pewnym skrzyżowaniu zmieniając światła na semaforach. Musicie zatrzymywać i puszczać samochody dbając o to, aby nie spowodować żadnej kolizji. Powodzenia!
Samochodowe Litery

Samochodowe Litery

Co jest piękne w grach online? To, że aby w nie zagrać wystarczy internet oraz przeglądarka. Zagraj w kolejną gierkę w szukanie ukrytych liter, tym razem na scenach przedstawiających super samochody!
Sportowe Samochody

Sportowe Samochody

W tej gierce wybierzecie się na wyścigi samochodowe! Na każdym obrazku nawiązującego do wyścigów będziecie musieli odszukać sporo, bo aż 14 obiektów. Na dodatek czas na ich odszukanie jest ograniczony więc pospiesz się! Czasu starczy w zupełności na ukończenie każdego poziomu oraz zdobycie jak największej ilości punktów!
Futurystyczne Parkowanie

Futurystyczne Parkowanie

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak będą wyglądały samochody za 50, 100 czy 150 lat? Czy nadal będą poruszać się na kołach czy może będą latały nad miastami wyposażone w napędy antygrawitacyjne? Przenieście się do roku 2104 i spróbujcie zaparkować jeden z takich pojazdów! Tak, nadal parkowanie stanowi spory problem i momentami trudno znaleźć wolne miejsce.
Ruch na Manhatanie

Ruch na Manhatanie

Jednym z najbardziej zatłoczonych miejsc na świecie jest Manhattan w Nowym Jorku. Każdego dnia ulicami przejeżdżają tysiące samochodów. Zabaw się kierowaniem ruchem na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań i dopilnuj aby nie doszło to tragedii. Możesz przyspieszać jadące samochody unikając stłuczek. Sześć poziomów zapewni wam sporo świetnej zabawy na refleks!
Wyścigi Ferrari 3D

Wyścigi Ferrari 3D

Poczuj prędkość potrafiącą wgniatać w fotel i zasiądź za kierownicą sportowego samochodu marki Ferrari! Ruszaj na tor i spróbuj wygrać każdy z licznych wyścigów turnieju, w którym wezmą udział cztery takie same samochody. Na asfaltowym torze znajdziesz pola oznaczone strzałkami. Strzałki wsteczne omijaj szerokim łukiem ponieważ zwolnią one twój samochód. Strzałki ukierunkowane zgodnie z kierunkiem jazdy dadzą ci niezłego kopa i zwiększą twoją prędkość kilkukrotnie.
Fire Truck Rumble

Fire Truck Rumble

Nie każdy nadaje się na kierowcę straży pożarnej. Osoba prowadząca taki pojazd musi posiadać spore umiejętności radzenia sobie z ruchem na ulicach miast. W końcu w przypadku pożaru czyjeś życie może być niebezpieczeństwie i straż musi zjawić się tam jak najszybciej. Choć zazwyczaj samochody rozstępują się słysząc jadący na sygnale pojazd służb ratunkowych, to jednak bywają momenty w których kierowca nie zauważy lub nie usłyszy dźwięku syreny. Wtedy strażak musi go jak najszybciej wyminąć. Zmierzcie się z 9 wspaniałymi poziomami tej gry i poprowadźcie straż pożarną przez miasto. Omijajcie inne samochody, zbierajcie ikonki bonusów które przywrócą wam życie utracone w skutek kolizji i stłuczek. Do dzieła!
Jeden na Jednego

Jeden na Jednego

Weź udział w szybkim i niebezpiecznym wyścigu samochodowym połączonym z driftowaniem na zakrętach! Zmierzysz się z innymi przeciwnikami którzy również będą chcieli wygrać! Pokonuj kolejne okrążenia dominując na torze i wywalcz dla siebie tytuł mistrza!
Samochód Motorniczego

Samochód Motorniczego

Fajna i prosta gierka samochodowa w której naszym celem będzie oczywiście pokonanie wszystkich przeszkód terenu i dojechanie bezpiecznie do mety! Podczas jazdy możesz również zbierać gwiazdki dzięki którym zdobędziesz więcej punktów!
Uliczny Terror

Uliczny Terror

Jeszcze jednak gierka w której zadaniem gracza będzie kierowanie ruchem na pewnym skrzyżowaniu. Tym razem nie będziecie musieli przełączać świateł, możecie za to przyspieszać przejeżdżające samochody klikając na nie. Czasami to wystarczy aby zapobiec kolizji dwóch pojazdów. Powodzenia!
Tuning Vipera

Tuning Vipera

Jeśli jesteś fanem samochodowego tuningu to koniecznie zagraj i sprawdź, czy będziesz w stanie udoskonalić Vipera! Wykorzystaj różne motoryzacyjne gadżety w postaci vinyli i zderzaków, przyciemnij szyby i spraw, aby auto było unikalne i jedyne w swoim rodzaju.
Ciężarówka Bena

Ciężarówka Bena

Tym razem coś dla wszystkich miłośników jednego z najbardziej znanych bohaterów Cartoon Network, czyli Bena 10. Pomóżcie mu dojechać do mety każdego poziomu. Wsiędziecie za kierownicę półciężarówki i spróbujcie poradzić sobie z dość wyboistym i trudnym do pokonania terenem. Miłej jazdy i wielu punktów!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!