Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Skakanie Po Budynkach

Spajdermen Ratuje Mary Jane

Spajdermen Ratuje Mary Jane

Przygotujcie się na rewelacyjną grę opartą na filmie Spiderman 3 oraz komiksach Marvel i ruszajcie wraz ze Peterem Parkerem przebranym w kostium Spajdermena na ratunek swojej ukochanej Mary Jane. Zabawa ponownie będzie polegała na przeskakiwaniu po budynkach, bieganiu po dachach i uważaniu aby nie spaść w dół. Na niektórych budynkach wiszą liny których możesz się złapać aby przeskoczyć dłuższe odległości. Uważaj jednak na latającego nad miastem Zielonego Goblina.
Skakanie z Dorą

Skakanie z Dorą

Zabaw się w skakanie po chmurach wraz ze znaną i lubianą dziewczyną o imieniu Dora. Postanowiła spróbować wspiąć się jak najwyżej, ale to jak wysoko uda jej się dojść zależy wyłącznie od ciebie i twojego refleksu. Pamiętaj, że jeden niewłaściwy ruch może oznaczać koniec wspinaczki, a upadek z tak wysoka na pewno nie będzie dla Dory zbyt przyjemny. Podczas wspinaczki spróbuj także ratować swoich przyjaciół dzięki czemu zdobędziesz dwa razy więcej punktów!
Skakanie i Zbieranie z Mario

Skakanie i Zbieranie z Mario

Wybierz jeden z motorów dostępnych w grze i ruszaj wraz z Mario na przygodę, której głównym celem będzie skakanie i zbieranie monet na motorze. Podczas jazdy Mario może wykonywać różne zwariowane triki w powietrzu, takie jak przewrotki i salta do tyłu i do przodu. Każdy trik zostanie nagrodzony punktami. Jeśli wykonasz ich więcej zdobędziesz więcej punktów. Dzięki temu będziesz w stanie awansować do kolejnego poziomu.
Zabawne Smoki

Zabawne Smoki

Następna gra oparta na znanych i lubianych przez wszystkich wkurzonych ptakach, tym razem jednak w rolę ptaków wcielą się niezwykle zabawne, małe smoki. Załatw wszystkie inne zwierzęta znajdujące się na każdym z poziomów! Większość z nich została ukryta w różnych budynkach, musisz je po prostu zniszczyć, a walące się konstrukcje dokończą misję za ciebie!
Test Strzelania

Test Strzelania

Najnowsza gierka stworzona na bazie Conter Strike. Czeka na was bardzo trudne zadanie któremu podołają jedynie najlepsi strzelcy. Jej akcja będzie rozgrywała się na kilkunastu różnych poziomach. Niektóre misje będą toczyć się na otwartej przestrzeni, inne w budynkach i magazynach. Na każdej z nich będziecie musieli wykazać się refleksem oraz celnością w strzelaniu z broni. Powalcie wszystkich terrorystów i nie dajcie się zabić!
Skaczący Dinozaur

Skaczący Dinozaur

Trochę trudna, ale bardzo fajna gra o dinozaurze który postanowił wspiąć się jak najwyżej i sprawdzić swoją kondycję. Pomóż mu w skakaniu po ruchomych i ciągle przesuwających się platformach! Musisz wyczuć odpowiedni moment na skok, w przeciwnym wypadku z hukiem spadniesz na ziemię. Powodzenia!
Pogoń za Kobietą Kot

Pogoń za Kobietą Kot

Pomóż we wspinaczce Batmanowi ścigającemu Kobietę Kota. Musi skakać po kolejnych półkach ponieważ kocica znajduje się na najwyższej platformie. Podczas wspinaczki Barman natknie się także na wrogów których może unieszkodliwić za pomocą swojej broni. Najważniejsze to wspinać się i nie spaść w dół.
Świat Maria

Świat Maria

Bardzo fajna i przyjemna gierka dla wszystkich fanów przygód Mario Brosa. Podobnie jak w klasycznych częściach gry wybierzemy się na wyprawę po niebezpiecznym i zarazem ciekawym świecie pełnym różnych platform, kamieni, potworków i innych niespodzianek. Czy uda ci się doprowadzić naszego hydraulika do celu?
Biegający Ben

Biegający Ben

Wyobraź sobie że znajdujesz się w miasteczku nieopodal którego doszło właśnie do erupcji wulkanu. Co robisz? Najprawdopodobniej rzucasz się do ucieczki! Dookoła spadają wielkie głazy i ogniste kule. Pomóż Benowi uciec jak najdalej i ocalić życie. Podczas biegu będzie musiał pokonać wiele przeszkód i przeskoczyć nad wieloma dziurami. Powodzenia!
Miś Polarny

Miś Polarny

Pewien polarny miś o imieniu Bob chce za wszelką cenę sprawdzić jak wysoko będzie w stanie doskoczyć. Na początek postanowił wykorzystać odrzutowy napęd aby polecieć jak najwyżej. Następnie będzie odbijał się od wiszących w powietrzu platform. Spróbuj pokonywać coraz większe dystanse i zdobywaj punty na dodatkowe udoskonalenia!
Skakanie po Domach

Skakanie po Domach

W tej pełnej akcji grze zręcznościowej wcielisz się w postać pewnego gościa który wyruszy do walki z kosmitami którzy nawiedzili miasto. Będzie musiał skakać po dachach budynków i walczyć z licznymi przeciwnikami. Wybierz jedną z dostępnych broni i ruszaj do walki nie dając swoim przeciwnikom żadnych szans!
Przygody Skaczącej Małpki

Przygody Skaczącej Małpki

Czy pomożecie pewnej małpce wspiąć się jak najwyżej? Skaczcie i wspinajcie się po kolejnych platformach, jednak uważajcie aby podczas wykonywania skoku nie spaść w dół. Na zachętę małpka podczas wspinaczki może zbierać banany. Platformy będą cały czas w ruchu więc jeden niewłaściwy skok i upadek gwarantowany.

Popularne gry skakanie po budynkach

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!