Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Skakanie Po Dachach

Skakanie Motorem po Dachach

Skakanie Motorem po Dachach

Zmierz się z niesamowicie trudnym i niebezpiecznym wyzwaniem, jakim będzie jeżdżenie motorem po dachach budynków! Przeskakuj z jednego dachu na drugi balansując motocyklem i uważając aby nie spaść. Upadek z tej wysokości na pewno skończyłby się dla naszego bohatera dość tragicznie. Ukończ każdą z tras przeskakując dzięki drewnianym rampom i pamiętaj, aby dostosować prędkość motoru do danego dachu.
Skakanie po Domach

Skakanie po Domach

W tej pełnej akcji grze zręcznościowej wcielisz się w postać pewnego gościa który wyruszy do walki z kosmitami którzy nawiedzili miasto. Będzie musiał skakać po dachach budynków i walczyć z licznymi przeciwnikami. Wybierz jedną z dostępnych broni i ruszaj do walki nie dając swoim przeciwnikom żadnych szans!
Skakanie z Dorą

Skakanie z Dorą

Zabaw się w skakanie po chmurach wraz ze znaną i lubianą dziewczyną o imieniu Dora. Postanowiła spróbować wspiąć się jak najwyżej, ale to jak wysoko uda jej się dojść zależy wyłącznie od ciebie i twojego refleksu. Pamiętaj, że jeden niewłaściwy ruch może oznaczać koniec wspinaczki, a upadek z tak wysoka na pewno nie będzie dla Dory zbyt przyjemny. Podczas wspinaczki spróbuj także ratować swoich przyjaciół dzięki czemu zdobędziesz dwa razy więcej punktów!
Jazda na Deskorolce po Dachach Domów

Jazda na Deskorolce po Dachach Domów

Czy wyobrażacie sobie przejażdżkę na deskorolce po dachach budynków i przeskakiwanie z jednego dachu na drugi przy jednoczesnym wykonywaniem trików? Z pewnością to bardzo niebezpieczne i tylko doświadczony skejter by temu podołał. Poprowadź pewnego szalonego gościa który postanowił spróbować swoich sił i pomóż mu nie spaść w dół!
Bieg po Dachach

Bieg po Dachach

Jeszcze jedna fajna nie do końca sportowa. Nasz bohater ma zamiar wykonać szalony bieg przez miasto w stylu freestyle. Jego trasa będzie głównie polegała na bieganiu i skakaniu po dachach kolejnych budynków. Podejmij to trudne wyzwanie i doprowadź naszego biegacza w wyznaczonym czasie. Podczas tego biegu staraj się również zbierać lśniące monety.
Mikołaj Biega po Dachach

Mikołaj Biega po Dachach

Fajowa gra świąteczna o przygodach biegającego i skaczącego Mikołaja. Święty Mikołaj spóźnił się w tym roku z przygotowywaniem prezentów więc musiał udać się na zakupy do supermarketu. Niestety zbudzone renifery odleciały bez niego. Teraz tylko ty możesz mu pomóc w dostarczaniu paczek. Biegnij po dachach ośnieżonych domów i skacz uważając aby nie spaść w dół. Czy uda ci się dogonić sanie? Uważaj na śpiące koty oraz anteny telewizyjne. Jeśli wpadniesz na jakąś przeszkodę zwolnisz bieg.
Skakanie i Zbieranie z Mario

Skakanie i Zbieranie z Mario

Wybierz jeden z motorów dostępnych w grze i ruszaj wraz z Mario na przygodę, której głównym celem będzie skakanie i zbieranie monet na motorze. Podczas jazdy Mario może wykonywać różne zwariowane triki w powietrzu, takie jak przewrotki i salta do tyłu i do przodu. Każdy trik zostanie nagrodzony punktami. Jeśli wykonasz ich więcej zdobędziesz więcej punktów. Dzięki temu będziesz w stanie awansować do kolejnego poziomu.
Skaczący Dinozaur

Skaczący Dinozaur

Trochę trudna, ale bardzo fajna gra o dinozaurze który postanowił wspiąć się jak najwyżej i sprawdzić swoją kondycję. Pomóż mu w skakaniu po ruchomych i ciągle przesuwających się platformach! Musisz wyczuć odpowiedni moment na skok, w przeciwnym wypadku z hukiem spadniesz na ziemię. Powodzenia!
Pogoń za Kobietą Kot

Pogoń za Kobietą Kot

Pomóż we wspinaczce Batmanowi ścigającemu Kobietę Kota. Musi skakać po kolejnych półkach ponieważ kocica znajduje się na najwyższej platformie. Podczas wspinaczki Barman natknie się także na wrogów których może unieszkodliwić za pomocą swojej broni. Najważniejsze to wspinać się i nie spaść w dół.
Godziny Szczytu

Godziny Szczytu

Dla naszego bohatera nawet najbardziej zapchana i zatłoczona ulica nie stanowi problemu. Po prostu przejedzie swoim motorem po dachach samochodów. Bez Waszej pomocy jednak na pewno wywróciłby się po kontakcie z pierwszym autem. Pomóżcie mu jechać przed siebie i zdobywajcie punkty na każdym poziomie!
Ucieczka przed Policją

Ucieczka przed Policją

Pewien gość musi za wszelką cenę uciec przed goniącymi go policjantami. Rzucił się do ucieczki przez miasto. Pomóż mu wspinać się po dachach, skakać i pokonywać przeszkody. Podczas biegu zbieraj puszki ze sprayem dzięki którym odzyskasz utraconą siłę. Powodzenia!
Świat Maria

Świat Maria

Bardzo fajna i przyjemna gierka dla wszystkich fanów przygód Mario Brosa. Podobnie jak w klasycznych częściach gry wybierzemy się na wyprawę po niebezpiecznym i zarazem ciekawym świecie pełnym różnych platform, kamieni, potworków i innych niespodzianek. Czy uda ci się doprowadzić naszego hydraulika do celu?

Popularne gry skakanie po dachach

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!