Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Skakanie Po Dachach

Biegający Ben

Biegający Ben

Wyobraź sobie że znajdujesz się w miasteczku nieopodal którego doszło właśnie do erupcji wulkanu. Co robisz? Najprawdopodobniej rzucasz się do ucieczki! Dookoła spadają wielkie głazy i ogniste kule. Pomóż Benowi uciec jak najdalej i ocalić życie. Podczas biegu będzie musiał pokonać wiele przeszkód i przeskoczyć nad wieloma dziurami. Powodzenia!
Miś Polarny

Miś Polarny

Pewien polarny miś o imieniu Bob chce za wszelką cenę sprawdzić jak wysoko będzie w stanie doskoczyć. Na początek postanowił wykorzystać odrzutowy napęd aby polecieć jak najwyżej. Następnie będzie odbijał się od wiszących w powietrzu platform. Spróbuj pokonywać coraz większe dystanse i zdobywaj punty na dodatkowe udoskonalenia!
Jazda Crossem

Jazda Crossem

Pomóż Niesamowitemu Hulkowi przejechać przez tor przeszkód ustawiony w samym środku lasu. Pojeździsz między innymi po dachach samochodów oraz zwalonych drzew i ciężarówkach. Wsiadaj na crossa i poprowadź tego bohatera Marvela starając się dojechać do celu. Spróbuj utrzymać równowagę aby nie polec na pierwszej lepszej przeszkodzie.
Przygody Skaczącej Małpki

Przygody Skaczącej Małpki

Czy pomożecie pewnej małpce wspiąć się jak najwyżej? Skaczcie i wspinajcie się po kolejnych platformach, jednak uważajcie aby podczas wykonywania skoku nie spaść w dół. Na zachętę małpka podczas wspinaczki może zbierać banany. Platformy będą cały czas w ruchu więc jeden niewłaściwy skok i upadek gwarantowany.
Ucieczka z Jaskini

Ucieczka z Jaskini

Pewien poszukiwacz skarbów wybrał się do jaskini aby znaleźć trochę złota. W pewnym momencie ziemia zaczęła się trząść a z góry spadać wielkie głazy. Jaskinia w każdej chwili może się zawalić. Biegnij i przeskakuj nad dziurami pędząc ile sił w nogach do wyjścia. Nie możesz zatrzymać się ani na chwilę, w przeciwnym wypadku zginiesz przysypany kamieniami.
Ognisty Ratuje Miasto

Ognisty Ratuje Miasto

Przenieś się do świata Bena 10, wciel się w postać jednego z najbardziej niesamowitych kosmitów w które Ben jest w stanie się przemienić - Ognistego - i ruszaj uratować miasto zanim będzie za późno. Biegnij ile sił w nogach przeskakując nad przeszkodami. Sterujemy za pomocą kursorów, strzałka w górę odpowiada za skok, boczne strzałki pozwalają regulować prędkość bohatera.
Batman Trail Ride Challenge

Batman Trail Ride Challenge

Batman bardzo lubi jeździć na motocrossie. Postarajcie się przeprowadzić człowieka nietoperza przez leśny szlak na którym stoją same samochody. Chcąc nie chcąc będziecie musieli jeździć im po dachach, na szczęście motor crossowy bez problemu sobie z tym poradzi. Oczywiście musicie pilnować aby Batman się nie przewrócił w porę naciskając na odpowiednie strzałki.
Skoki z Wodospadu

Skoki z Wodospadu

Dora, poszukiwaczka przygód znana z kreskówek edukacyjnych dla dzieci znajduje się na samym szczycie rwącego wodospadu z którego musi zejść skacząc po wystających z wody kamieniach. Poprowadź ją za pomocą myszki i nie pozwól aby spadła w dół. Uważaj na małe kamienie, ponieważ Dora bardzo łatwo może się na nich poślizgnąć.
Skoki Tygrysa

Skoki Tygrysa

Skacz tak wysoko jak tygrys i wspinaj się po chińskich lampionach wyżej i wyżej aż dosięgniesz samego nieba. Pomóż jednemu z bohaterów bajki animowanej Kung Fu Panda w tej wspinaczce. Sterujesz tygrysem za pomocą myszki i odbijasz się od lampionów próbując wejść jak najwyżej. Jeśli tygrys nie natknie się na podłoże od którego będzie mógł się odbić zacznie spadać.
Strzelanie Złotym Karabinem

Strzelanie Złotym Karabinem

Chwytajcie za AK-47 i rozpocznijcie walkę z terrorystami którzy opanowali kilka ważnych strategicznie miejsc. Do walki wyruszycie w pojedynkę przeciwko przeważającej sile ognia wrogów. Musicie być szybcy aby w porę posłać kilka kulek w stronę każdego z terrorystów wyskakujących lub wychylających się zza różnych kryjówek. Mogą chować się w bramach, na dachach, za beczkami i skrzyniami. Bronią sterujcie za pomocą myszki. Kursor będzie waszym celownikiem.
Skaczący Sonik

Skaczący Sonik

Sonik postanowił sprawdzić, jak wysoko potrafi się wspiąć. Jeśli dobrze ci pójdzie być może dotrzesz aż na orbitę, jednak do tego czasu czeka cię masa skakania. Dla ułatwienia autorzy rozmieścili kilka wspomagaczy które znajdziesz na platformach. Steruj bohaterem uważając aby zawsze prawidłowo wylądować. Jeden niewłaściwy ruch i nasz lisek z hukiem spadnie z dużej wysokości. Powodzenia!
Jazda Wózkiem Golfowym

Jazda Wózkiem Golfowym

Wsiadaj za kierownicę małego wózka, takiego samego jak te spotykane na polach golfowych i wybierz się na przejażdżkę po trawiastym terenie. Pędź, wyskakuj z ramp i wyciśnij z tego pojazdu tyle, ile fabryka dała. Spróbuj ukończyć każdy wyścig i zdobyć wszystkie dostępne w grze osiągnięcia. Za sukcesy zostaniesz nagrodzony pieniędzmi za które podrasujesz wózek i osiągniesz nim jeszcze większe prędkości.

Popularne gry skakanie po dachach

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!