Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ślimaki

Przygoda Ślimaków

Przygoda Ślimaków

Poznajcie dwa sympatyczne ślimaki która pałętają się po lesie. Zgubiły swoje domki i nie pamiętają którędy wrócić do domu. Pomóż im odnaleźć skorupy i poprowadź je do wyjścia ukrytego na końcu każdego z platformowych poziomów. W tę grę możesz zagrać wraz ze swoim kolegą lub koleżanką, ponieważ oferuje ona możliwość rozgrywki na dwóch graczy. Tylko dzięki współpracy ślimaki będą w stanie wrócić do domu cało i zdrowo!

Popularne Gry Ślimaki

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!