Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Spandzbob

Spandzbob na Nartach

Spandzbob na Nartach

Spandzbob postanowił spróbować swoich sił w jeździe na nartach. W tym celu wybrał się w góry na których sprawdzi swoje umiejętności. Pomóż mu wykonywać slalomy po ośnieżonym stoku, omijać niebezpieczeństwa, wzbijać się w powietrze i zdobywać punkty!
Spandzbob Łucznik

Spandzbob Łucznik

Wasz ulubiony bohater kreskówek Nickelodeon, Spandzbob postanowił zabawić się w łucznika i postrzelać trochę do ryb. Posteruj jego łukiem i spróbuj trafić rybę która cały czas przesuwa się po ekranie w górę i w dół. Za każde celne trafienie otrzymasz punkty. W rundzie masz jedynie 10 strzał które musisz dobrze wykorzystać.
Spandzbob na Koniku Morskim

Spandzbob na Koniku Morskim

Spandzbob to straszny żarłok. Znój jest głodny więc postanowił ruszyć na poszukiwanie hamburgerów. Płyń na koniku morskim i zbieraj burgery strzelając do niebezpiecznych morskich stworów oraz innych wrogów. Tam na dole toczy się prawdziwa wojna więc będziesz musiał wykazać się refleksem aby doprowadzić Kanciastoportego do celu!
Spandzbob Kierowca

Spandzbob Kierowca

Nasz Spandzbob zapragnłą spróbować jazdy samochodem. Jego auto jest na prawdę niezwykłe i ciekawie polakierowane. Na boku widnieje jego podobizna. Wsiadaj, odpal silnik i jedź przed siebie pokonując wzniesienia i zbierając punkty. W tle gry przewijał nam się będzie krajobraz doskonale znany wszystkim fanom kreskówek z udziałem tego zabawnego, gąbczastego stworka. W końcu to jego rodzinne strony. Pokonajcie wszystkie poziomy i dowieźcie go do celu.
Spandzbob Wiezie Kraby

Spandzbob Wiezie Kraby

Czy pomożecie Spandzbobowi w zbieraniu krabów? Ruszajcie jego nietypowym pojazdem na przejażdżkę po Bikini Dolnym i zbierzcie ich jak najwięcej. Następnie pojedźcie do kraba który za waszą fatygę nagrodzi was pieniędzmi. Podczas jazdy uważaj, aby żaden z krabów nie wypadł z pojazdu.
Kostiumowa Ubieranka Spandzboba

Kostiumowa Ubieranka Spandzboba

Tym razem będziecie mieli okazję zaszaleć. W tej ubierance Spandzbob może wybrać jeden z wielu kostiumów wśród których znajdziecie między innymi astronautę, pirata, pokojówkę i wiele więcej! Dodatkowo możecie każdy z tych kostiumów zmieniać i modyfikować wedle własnego upodobania.
Zbieranie Pizzy

Zbieranie Pizzy

Zabawny Spandzbob tym razem będzie miał okazję pojeździć pojazdem terenowym po plaży. Jedź cały czas w prawo zbierając pizzę oraz burgery znajdujące się w różnych miejscach i balansuj samochodem aby się nie przewrócić. Najważniejsze jest dojechanie do celu. Przewrotka będzie oznaczała konieczność rozpoczęcia danego przejazdu od samego początku.
W Pułapce Piły

W Pułapce Piły

Gary znalazł się w pułapce piły. To bardzo niebezpieczny kryminalista który zamyka swoje ofiary w pokojach i sprawdza, jak poradzą sobie z jego wymyślnymi zagadkami. Jeśli nie uda im się ich rozwiązać giną w jednej z pułapek. Spandzbob rusza przyjacielowi na ratunek. Jeśli w porę nie uda mu się go uratować Gary zginie.
Spandzbob na Motorze

Spandzbob na Motorze

Zagraj w grę w której zasiądziesz wraz ze Spandzbobem na szybkim motorze i ruszysz na poszukiwanie hamburgerów. Podczas jazdy bardzo łatwo o wywrotkę więc musisz balansować swoim motorem za pomocą kursorów. Najważniejsze będzie jednak dojechanie do mety i zdobycie jak największej ilości punktów. Poprowadź naszego bohatera do celu i zwracaj uwagę na upływający czas!
Spongebob Hidden Alphabets

Spongebob Hidden Alphabets

Kolejny epizod bardzo trudnej gry w szukanie liter. Gdy spojrzycie na obrazek po raz pierwszy na pewno nie zauważycie więcej niż jednej czy dwóch z nich. Zostały na prawdę sprytnie ukryte. Musimy polegać głównie na swojej pomysłowości i domyślić się pod jakim kształtem może być ukryta jednak z nich. Głównym motywem gry jest Spandzbob Kanciastoporty.
Porządkowanie Jedzenia

Porządkowanie Jedzenia

Spongebob w te wakacje postanowił zarobić trochę pieniędzy więc zatrudnił się w restauracji u pana Kraba. Tym razem nie będzie obsługiwał klientów a porządkował jedzenie zalegające w magazynie. Aby je posegregować będzie jednak musiał układać je po trzy w liniach. Jeśli ułożysz w pionowym lub poziomym rzędzie trzy hamburgery lub lody Spandzbob będzie mógł odłożyć je we właściwe miejsce.
Wielka Przygoda Kanciastoportego

Wielka Przygoda Kanciastoportego

Dzisiaj nasz żółty, gąbczasty bohater zwany Spandzbob wybierze się na kolejną przygodę. Będzie towarzyszył mu jego najlepszy przyjaciel Patryk. Oboje strasznie zgłodnieli a ich domowa lodówka świeci pustkami. Chcąc nie chcąc muszą wybrać się do miasta. Pomóż im w zbieraniu ich ulubionych hamburgerów. Każdy z bohaterów potrafi robić to, czego ten drugi nie umie. Wykorzystaj ich umiejętności i spróbuj zgromadzić jak najwięcej burgerów!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!